Izida, разочароваш ме..

radev

Well-Known Member
Avtorentacar New
Url: http: // blogs. mamita-bg.com /bestavtorentacar/
Description: Още един блог за Avtorentacar, Още един блог за Avtorentacar, Още един блог за Avtorentacar
Category: Интернет
Contact: Izida
Email: healthylands @ gmail. com


:(
 
От: Izida, разочароваш ме..

е да зема да уточня...

[/b]

вместо да уточняваш по добре обясни като за прости хора

а това дето си го публикувал не е ли конфеденциална информация
 
От: Izida, разочароваш ме..

не не е конфиденциална информация
това е информацията, която е пуснала при регистрация

като прости хора е обяснено в каталога на 4 места

нещо друго на въпреки?
 
От: Izida, разочароваш ме..

Съжалявам и ти благодаря, че ме порица публично!
Нямах време :)
Кажи как да се реабилитирам пред теб?
 
От: Izida, разочароваш ме..

не не е конфиденциална информация
това е информацията, която е пуснала при регистрация

като прости хора е обяснено в каталога на 4 места

нещо друго на въпреки?

всъщност да
точно това казвам че информацията при регистрация би трябвало да е конфиденциална
 
От: Izida, разочароваш ме..

не не е конфиденциална информация
това е информацията, която е пуснала при регистрация

като прости хора е обяснено в каталога на 4 места

нещо друго на въпреки?

Все пак не е за публичен показ, но щом така си решил...
Пускам човешко и да видим :)
 
От: Izida, разочароваш ме..

Радев не копирай личната карта на блога на публично място :lol:

Adelina is restarting...
Loading...
Wrong Command Restart..
 
От: Izida, разочароваш ме..

Е не мога и да не похваля и тези:





WebMedia.bg - Уеб дизайн, уеб сайтове New
Url: http : // www. webmedia. bg
Description: Уеб дизайн. Професионално създаване на уеб сайтове, фирмен уеб сайт, онлайн магазин, личен сайт с креативна визия, атрактивен уеб дизайн, професионално програмиране, SEO оптимизация, интернет реклама, портфолио. Уеб дизайн, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове, уеб сайтове, уеб сайтове, Уеб дизайн, Уеб дизайн, уеб сайтове,
Category: Интернет
Медия
Contact: ********
Email: *******
 
От: От: От: Izida, разочароваш ме..

Като не е публично, защо го спамиш по директориите?






п.с. Adelina, да не ти заби кърнела?

нищо не ми е забило
какъв е проблема
 
От: Izida, разочароваш ме..

Seo оптимизация - това винаги ме разсмива... професионална фирма .бг домейн а нищо не разбират..
 
От: Izida, разочароваш ме..

Току що им писах мейл:

subject: Webmedia bg спечели награда
Здравейте!

Радвам се да Ви съобщя, че сте номинирани от нашия екип за победител с награда "Най-оригинална" регистрация на сайт в уеб директория.

Наградата няма материално измерение, но получавате една Златна малина.



...
Чудя се дали да направя едни такива награди
 
От: Izida, разочароваш ме..

Направи, забавно ще е ;) Аз във антирекламата мога да направя най-некоректна фирма, наградата ще е... безплатна реклама в антиреклама.ком :d
 
От: Izida, разочароваш ме..

@radev има ли как да си сигурен, че са те?

Мен ме разсмива повече SEO оптимизация за търсачки.
 

Горе