java games

khadoo

Member
Как мислите един сайт за рингтоунс, джава геймс и прочее мобайл стаф може ли да се превърне в успешен /печеливш/ проект, имайки предвид силната конкуренция в тази пазарна ниша. А и като гледам напоследък торентите бълват напълно безплатно всякакви такива щуротии. Намерил съм си много добър домейн за тази област. Дайте съвет. Плаща ли народа по 1,2-2 лв. за рингтон, при положение, че го има фрий в тракери. Благодаря предварително!!! :idea: :?:
 
в бг не толкова но за чужбина се прави кеш. Личното ми мнение че има много маимуни на този клон а маржовете са много ниски а и от един смс от два лева ще вземеш 40стотинки
 
не си струва, от 2.40 лв ти зимаш 40% (до колкото си спомням), кой нормален българин ще ти даде толкова пари за картинки или за игри...хората нямат пари за хляб, ти.... :roll:
 
Винтерес на истината наблюдавам че различните оракули, ловмита вървят повече ама са прецакали живота на бая хора. А ви трява да си имате телевизия за да си ги вътите... И хората се бутат с по 2,40....

Най фрапиращите:

Изневерява ли ми гаджето? Отговор : Със сигурност ДА - ходи после оесняваи че не изневеряваш .....

Ще ме приемат ли в университет? Със сигурност НЕ -
 
coolice каза:
Винтерес на истината наблюдавам че различните оракули, ловмита вървят повече ама са прецакали живота на бая хора. А ви трява да си имате телевизия за да си ги вътите... И хората се бутат с по 2,40....

Най фрапиращите:

Изневерява ли ми гаджето? Отговор : Със сигурност ДА - ходи после оесняваи че не изневеряваш .....

Ще ме приемат ли в университет? Със сигурност НЕ -

това за съжаление не са нищо повече от проста изчислителна програмка, а хората вярват на нея :(
Но пък ...
Въпрос: Лъже ли Оракула? Отговор: Със сигурност ДА ; Да ; Най-вероятно ...
:lol:
 
coolice каза:
А ви трява да си имате телевизия за да си ги вътите... И хората се бутат с по 2,40....

Най фрапиращите:

Изневерява ли ми гаджето? Отговор : Със сигурност ДА - ходи после оесняваи че не изневеряваш .....

Ще ме приемат ли в университет? Със сигурност НЕ -

Е каква по-голяма телевизия от интернет? Домейнът ми е .бг, това проблем ли е сайта да стане популярен и в чужбина. А и с чуждите мобилни оператори как ще стане връзката.
 
khadoo каза:
coolice каза:
А ви трява да си имате телевизия за да си ги вътите... И хората се бутат с по 2,40....

Най фрапиращите:

Изневерява ли ми гаджето? Отговор : Със сигурност ДА - ходи после оесняваи че не изневеряваш .....

Ще ме приемат ли в университет? Със сигурност НЕ -

Е каква по-голяма телевизия от интернет? Домейнът ми е .бг, това проблем ли е сайта да стане популярен и в чужбина. А и с чуждите мобилни оператори как ще стане връзката.

Забрави да пробиеш в чужбина с .бг сайт. Там дори и не подозират, че такъв TLD съществува.
 

Горе