Продава се: JEWC.com

От: JEWC.com

Хубав домейн, и аз имам някой за продаване, но направо не знам какво се тарси в днешно време - гледам бидват само на някакви смотани имена, а смислени си стоят....

Успех с продажбата, ако искаш мога да сложа едно рамо - пиши на лично да не пиша в темата.
 
От: JEWC.com

Сори че е извън темата но колко вървят в момента трибуквени комове?
 
От: JEWC.com

Е оферта не по-скоро ми е интересно подобни са ми предлагали за по 80-300 парчето та ми беше интересно ти какво очакваш, ако си с нормални очаквания може и да се спазарим.
 
От: JEWC.com

Всеки домейн си е уникален сам за себе си. Тук говорим за pronouncible, четирибуквен на 11 години, изключително brandable, наподобяващ JEWS домейн. Има и type-in трафика на хора, които явно не знаят как се пише JEWS.

Очакванията за него със сигурност са ми над 300, така че явно няма да се спазарим.

НО - имам друг LLLL.com домейн - QYQI.com - този за $100 е твой или на който е готов да ги даде.
 
От: JEWC.com

На мен лично ми се струва че цените са доста ниски за 3 и 4 буквени домейни

Реално 4 буквените домейни са около 300 000 по 300 долара средно парчето обща капитализация около 100 милиона - Това са пари за семки на доста народ

Същата работа и при 3 буквените общо са около 14 000 средно по 10 000 парчето - обща капитализация 140 милиона

Според мен до няколко години ще поскъпнат поне 2-3 пъти и отгоре
 
От: JEWC.com

Реално 4 буквените домейни са около 300 000 по 300 долара средно парчето обща капитализация около 100 милиона - Това са пари за семки на доста народ

Точно 456,976 четирибуквени домейна има.
Болшинството са на цени под $50.
 

Горе