Joomla страница

minimalvoice

Active Member
Здравейте. Няколко часа вече се блъскам да търся вариант дали може да се смени този изглед на статиите в joomla категория. От години не съм работил с joomla, а тази >3.0 е изцяло променена. Та някой знае ли как могат да придобият друг вид? Мерси! 8)
 
От: Joomla страница

Здравейте. Няколко часа вече се блъскам да търся вариант дали може да се смени този изглед на статиите в joomla категория. От години не съм работил с joomla, а тази >3.0 е изцяло променена. Та някой знае ли как могат да придобият друг вид? Мерси! 8)
Кажи как точно искаш да изглежда. Блог категория със самите статии или началото им?

joomla => отврат

Много му помогна!
 
От: Joomla страница

Ами блог категория. Какво ли не опитах. Ако искаш напиши да го имам за напред, но взех темата за wordpress и сега всичко е ток и жица.
 
От: Joomla страница

От Менюта ---> Избираш си връзката, която ще редактираш и избираш "Вид на менюто" - "Блог категория".
Избираш горе "Блог изглед" (третото) и настройваш по колко статии на ред да ти се показват, както и колко да са само линкове или водещи.
Аз съм работил на всичките Джумли, ама тази и за мен понякога е объркваща. Малко са поразменени местата за настройка и докато свикна :)
 

Горе