[Journey] Развиване на Instragram аканут

zlatko0o

Active Member
Здравейте,

Често срещана практика по другите форуми (BHW :D) е да има теми които описват прогреса на дадена процес, реших да направя тук една такава тема. Темата ще ме държи мотивиран да развивам акаунта и да споделям прогреса ми.

В моя случай, ще развивам instragram акаунт. Нишата е котки. Използвам instagram бот, някой ако иска да знае кой е, да пише на ЛС.

Ден 1: 81 последвателя, 250 последвани, 6 поста
 
Ден 2: 207 последователя, 580 последвани, 28 поста надявам се да не ме подкарат с голямата секира :)

Average Interaction Per User: 1.16
Follow Back Rate: 12.12%
 
Супер, от много време си мислех за нещо подобно. Дано повече хора започнат да правят jorney-та във предприемач.
И успех с твоя, колега. А каква е целта? Какво развитие на профила би сметнал за успешно?

Профилът и аудиторията към коя държава са насочени.
 
Супер, от много време си мислех за нещо подобно. Дано повече хора започнат да правят jorney-та във предприемач.
И успех с твоя, колега. А каква е целта? Какво развитие на профила би сметнал за успешно?

Профилът и аудиторията към коя държава са насочени.
Нямам таргет към конкретно държва, по-скоро англоговорящи.
Развитието на профила е:
-първо за мое любопитство, защото отдавна искам да се захвана с нещо такова
-второ, ако стане голям профила, мисля да продавам shoutout-и.

Доста от хората ги използват за dropshopping, но не мисля да се занимавам с тва за сега :)

Поздрави.
 
С този бот дали няма да ти блокират акаунта или имаш стратегия?
Някакви наблюдения имаш ли при какви положения блокират акаунтите?
 
С този бот дали няма да ти блокират акаунта или имаш стратегия?
Някакви наблюдения имаш ли при какви положения блокират акаунтите?
Има таймаути на бота, има рандъм времена да не се засича еднакви действия през едно и също време, както и бота емулира агента на телефон.


Успех , може и аз да пусна нещо подобно след нова година да се надъхваме :)
Чакаме :) Колкото повече толкова повече :)
 
Доста са. Най-опитните IG гурута препоръчват по пост, най-много два на ден.
Аз от личен опит, мога да се съглася с това, защото в профил с 3к последователи, снимка под 600 лайка рядко имам и качвам по 1 пост, та някой път и по 1 на 2-3 дни.
С точните хаштагове и един пост на ден е достатъчен да грабнеш аудиторията в която се целиш. ;)
 
Доста са. Най-опитните IG гурута препоръчват по пост, най-много два на ден.
Аз от личен опит, мога да се съглася с това, защото в профил с 3к последователи, снимка под 600 лайка рядко имам и качвам по 1 пост, та някой път и по 1 на 2-3 дни.
С точните хаштагове и един пост на ден е достатъчен да грабнеш аудиторията в която се целиш. ;)
Ще видим, това точно е една от целите на цялото начинание - да експериментирам с някви неща :)
Благодаря за съветите.
 
Уникално Journey, има много начини за печелене. Ако правиш shoutout-ти също може да си изкарваш няколко минимални заплати за месец, но като "порастнеш". :) Постовете ти са множко, дай ги към 4-5-6-7 на ден, каква ти е нишата? Не искам да ти я крада, но ако е за храна, кйчета и т.н. 3-4 поста на ден стигат. Слагаш ли хаштагове? Колко годишен ти е профила и колко души следваш на ден?

Смятам, че е време да има повече такива теми. Хем ще обменяме опит, хем ще се мотивираме. :)

Късмет, и ако можем да помогнем драскай.
 
Имам няколко по-големи профила, къде да пиша, че предлагам shoutout-и?
Колко са последователите? За начало напиши в bio-то на профила си - For advertising or shoutout.. Dm me. Нещо такова. Пускай в историята си също така. По принцип повечето хора ще ти пишат на ЛС, да качиш тяхна снимка или видео и т.н. Кажи им, че е възможно, но щенструва малко пари. Повечето ще се съгласят според зависи парите. Намери сайтове, като shoutcart, там ако ти одобрят профила го пусни че предлагаш shoutout-ти и чакай. Много зависи колко харесвания , коментари и последователи имаш.
 
Уникално Journey, има много начини за печелене. Ако правиш shoutout-ти също може да си изкарваш няколко минимални заплати за месец, но като "порастнеш". :) Постовете ти са множко, дай ги към 4-5-6-7 на ден, каква ти е нишата? Не искам да ти я крада, но ако е за храна, кйчета и т.н. 3-4 поста на ден стигат. Слагаш ли хаштагове? Колко годишен ти е профила и колко души следваш на ден?

Смятам, че е време да има повече такива теми. Хем ще обменяме опит, хем ще се мотивираме. :)

Късмет, и ако можем да помогнем драскай.
Благодаря!
  • Профилът е на няколко месеца.
  • Постовете ги намалям, както ме посъветвахте.
  • Хаштагове слагам с всяка снимка
  • Нишата я има в първия пост.
Като цяло, всичко това е да задоволи моето любопитство, пък ако падне някой лев, добре е дошъл.

Поздрави.
 
Ще успееш и лев да докараш, ако не се откажеш. Съдържанието е кралят само да кажа.
 
Ден 4: 353последовтеля, 1050 последвани, 33 публикации
 
Последно редактирано:
Не оставяй последваните профили с толкова голяма разлика спрямо последвалите теб. Започни и да ънфлоуваш същото количество хора, които флоуваш.

И не забравяй, че unfollow и follow се зачитат като еднакъв action. Тоест ако започнеш да ънфлоуваш същото количество, и все пак запазиш рейта на флоуването същия, значи ще имаш двойно повече извършени действия, спрямо предишния ден, което може да вдигне сигнал в системата на инстаграм. За aged профил можеш да стигнеш и до 80 actions на час, но за нови профили на няколко месеца, активни от 3-4 дни, по-добре 3-4-5 дни следвай и отследвай общо толкова хора, колкото си последвал дневно досега. Остави настройките така за 3-4 дни и след това започни да ги покачваш примерно с 50 actions на ден, до макс 800 общо (400 флоувания + 400 ънфлоувания).
 
Последно редактирано:

Горе