.js script проблем

petrov321

Well-Known Member
имам един скрипт с който попълвам полета в един сайт ... но се сблъсках с един проблем:
когато разботя с този скрипт под убунту всичко е ок
когато съм на уина - бг символите излизат по начин по който не могат да се четат ...

проблема в браузъра ли е ? ползвам един и същ на двете места даже и версиите ...
 
От: .js script проблем

За голямо твое съжаление досега никой предприемач не се е научил как се гледа на боб.
Но ако сложиш тук js кода и обясниш по добре за какво става дума, може и да се намери някой да ти помогне.
 
От: .js script проблем

Пусни да видим скрипта, така трудно някой ще ти каже. По принцип е нормално, нищо че е с еднакъв браузър, под различните ОС-и някои работи са различни. Символа за нов ред примерно може да ти счупи скрипта, сигурно има и други.

едит: закъснях :)
 
От: .js script проблем

всъщност скрипта не е един а са доста повече
но рпоблема при всички е един и същи...
този пакет от скриптове го купих от един човек (става въпрос за събмит на директории - автоматизирани, само попълвам в един файл нещата и стартирам .js файла и той попълва всичко ...) нз дали е добра идея да го разпостранявам тук...

щях да питам човека който го е правил но няма да го има известно време(беше ме предуредил но аз го ползвах на убунту и не знаех че ще ми прави проблеми под уин7...)

във файла няма нищо особено, нищо за коригиране или задаване на енкодинг .. за това мисля че проблема е от мен а не от самия скрипт, но все пак не съм сиг ...
 
От: .js script проблем

Щом си закупил скрипт, който не искаш да разпространяваш, най-добре питай съпорта му.
 
От: .js script проблем

Щом си закупил скрипт, който не искаш да разпространяваш, най-добре питай съпорта му.

То купих този пакет от скриптове за събмит в бг директории от един човек в друг форум .... но го няма тези дни и реших да питам тук ако може някой да ми помогне а не да го чакам ....
 

Горе