July morning

ZzZaPyr

Member
ЕЕ хора как сте , след малко отивам да запивам с класа (оф да бе , 10 човека сме да ги знам идиотите задръстени , не щат запоследно да се напием.... ) та както и да е , нямаме средства за това тука в едно кръчме и после July Morning направо от "Майка България" в Плевен и ще е много яко , поне так се очертава.
Някой друг ще гледа ли изгрева ? Изобщо някой ако ходи в Каварна да даде снимни задължително :)
Аз ще дам , не че ще е същото като изгрев над морето ама така е , след две годинки съм или в Каварна или на Иракли , до тогава изгрев на блоковете ще гледам ;)
 
DEATH каза:
хехе ти голям романтик излезна :p
Чак пък романтик не , ама гледката е просто незабравима като си спомня миналата година. По скоро съм дете на прирорадата ;) 6-те години живот в Банско са си дали своето ;)
Планина и море не заменям за нищо. Просто пейзажите , които се разкриват са върхови.
 
Компютър не заменям за нищо :p всичко останало и без пари го давам :D
Пейзажите си ги гледам в сайтове :p поне нещат пари
 
Аз пък сега отивам да пия :) Тука в София за съжаление няма къде да гледам изгрева, а нямам време да ида някъде другаде :( Но поне като се напия както си требе може да го санувам :wink:
 
Оф , бахти тъпото....
От 11 вечерта съм киснал до 6 , 7 часа мръзна , изгря слънцето всичко Окей , супер яко , гледахме 3 минути точно (бяхме 100ина човека) и дойдоха тъпите куки и почнаха да мятат и ритат шишетата и ни изгонихаа , да им таковам таковата аз..... Имат се за безсмъртни дге....
Поне беше яко това което видяхме :) Струваше си чакането , а куките на сапун !
 
От: July morning - Плаж Корал, края на една приказка

Такива неща май ще останат само в историята. :(
Пуснах търсене за Иракли, че се споменаваше в една тема, и ми излезе тази.
Сега са подпукали и плаж Корал - http://bul.bg/plazh-koral-kraya-na-edna-prikazka.html :evil:
Не наядоха се тези мръсници! Няма да мирясат, докато не остане грам чисто и красива място!
Всичко на бетон и дюнери направиха, мамицата им!

Та джулай морнинг май само по клиповете на песента ще гледаме, вместо на плажове като Корал и другите кътчета по Черно море.
 

Горе