justhost?

От: justhost?

Напиши в Google "just host scam", "Just Host is a SCAM", "just host complaints".

Замени "just host" с името на някой друг популярен доставчик на уеб хостинг и ще получиш също интересни резултати.
 
От: justhost?

Аз имам хостинг при тях. Общо взето съм доволен. можеш да хостваш неограничен брой сайтове, дават ти безплатен домейн.... единствено връзката от България е доста зле понякога. Също така нямам опит с поддръжката. Не ми се е случвало да им пиша досега :)
 
От: justhost?

Имам и аз един пакет при тях - като цяло не е зле,безплатен домейн,горе-долу добра подръжка.Единственото нещо,което е много зле е зареждането.Както спомена themimzy
връзката с БГ явно е трагична през повечето време.
 
От: justhost?

мноооооооооого зле, взех си риселър при тях и след 1 седмица се отказах :)
"връзката с БГ явно е трагична през повечето време. " абсолютно вярно
съпорт: под всякаква критика, някакви малоумни отговори и заключения до които и сам можеш да стигнеш
... и всякакви дребни и нетолкова дребни проблеми, оказа се че mod_rewrite-a не работел без да има закачен домейн??? това май и при моите любимци от тъпхост работеше :)
 
От: justhost?

Преди време пробвах да си взема хостинг от тях и се вкарах в кофти приключение, за щастие като изключим изхабените нерви всичко се оправи, но повече за тях не искам и да чувам :mad: .
 
От: justhost?

Малко са доволните от тях.
Общо взето кофти ъптайм, некомпетентна поддръжка и отговарят бавно.

За малко пари пробвай lunarpages. За България може да са ти малко бавнички, но явно бюджетът ти е приоритет.
 

Горе