Kак да проверявам дали някоя статия е Duplicated/low value content в очите на Google?

matrixbglan

Active Member
Искам да рекламирам 1 сайт в adwords обаче трябва да има няколко статии в него.
Тъй като ме мързи да ги пиша и публуувам го копирах на бързо от други сайтове, обаче явно гугъла разбира че съм си ги взел и ми флагва сайта.

Та сега съм си поръчал да ми напишат няколко статии но след това трябва да ги проверя дали са копирани от някъде.
Има ли някакъв tool за тази цел?
Също така мога ли да копирам статии и да ги минавам с някакъв spinner и ще разбира ли google че са копирани ако го направя?
 
От: Kак да проверявам дали някоя статия е Duplicated/low value content в очите на Goo

Искам да рекламирам 1 сайт в adwords обаче трябва да има няколко статии в него.
Тъй като ме мързи да ги пиша и публуувам го копирах на бързо от други сайтове, обаче явно гугъла разбира че съм си ги взел и ми флагва сайта.

Та сега съм си поръчал да ми напишат няколко статии но след това трябва да ги проверя дали са копирани от някъде.
Има ли някакъв tool за тази цел?
Също така мога ли да копирам статии и да ги минавам с някакъв spinner и ще разбира ли google че са копирани ако го направя?

Аз ползвах eTXT Антиплагиат. Лично мое мнение е че Гошо вече не следи за уникално съдържание и това са някакви абсурдни митове.
 
От: Kак да проверявам дали някоя статия е Duplicated/low value content в очите на Goo

Супер Мерси пичове :)
 

Горе