Търся: Kачване на продукти в онлайн магазин за хранителни добавки WooCommerce

green777

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте, магазин за хранителни добавки търси хора за въвеждане на продукти в онлайн магазин. Сайтът е на Wordpress+ Woocommerce.
Работата се състои в попълване на информация за продукта: Заглавие, Мета таг описание, Мета таг ключови думи, Модел, Цена, Тегло, Производител, Категории, Атрибути, въвеждане на описание, качване на изображение и др.

Предишен опит с Wordpress/Woocommerce се считат за предимство;
Владеене на английски език
От избраните кандидати ще искаме да качат пробно няколко продукта.

Моля,изпращайте оферти на лично съобщение или препоръчайте хора,които се занимават с това.
 
Здравейте, във връзка с кандидатстване за позицията ви изпращам линк към моя Linkedin профил:
Можете да се свържете с мен както в Linkedin, така и на [email protected], viber: 0988750296, skype: philip.kolov. Мога да ви изпратя допълнително и автобиография през някой от посочените контакти.
 
Здравейте, във връзка с кандидатстване за позицията ви изпращам линк към моя Linkedin профил:
Можете да се свържете с мен както в Linkedin, така и на [email protected], viber: 0988750296, skype: philip.kolov. Мога да ви изпратя допълнително и автобиография през някой от посочените контакти.
И мотивационно писмо... Споко, въпросната работа може да я върши и секретарка на 60 години, стига да види за 5 минути как се натискат 3 бутона и се пейства текст / заглавие / цена. Най-вероятно работата ще я свърши някоя ученичка/ ученик на 15.
 
И мотивационно писмо... Споко, въпросната работа може да я върши и секретарка на 60 години, стига да види за 5 минути как се натискат 3 бутона и се пейства текст / заглавие / цена. Най-вероятно работата ще я свърши някоя ученичка/ ученик на 15.
Обичайна практика е да се изпраща CV за да се покаже хронологично предишен опит, умения за работа с различни CMS-и, ниво на английски език и т.н. Мотивационно писмо не е релевантно за такава позиция, но все още някои работодатели го изискват за други, за което бих се съгласил, че е излишно. Няма да коментирам човек на колко години може или не може да върши дадената работа. Представяте я като по-проста, отколкото в действителност е, но за човек с предишен опит, както е в моя случай, не би било затруднение.
 
И мотивационно писмо... Споко, въпросната работа може да я върши и секретарка на 60 години, стига да види за 5 минути как се натискат 3 бутона и се пейства текст / заглавие / цена. Най-вероятно работата ще я свърши някоя ученичка/ ученик на 15.

Тебе пък какво те бърка кой какво изпраща? Да не си жур3 да оценяш коя работа за колко годишни е? Не може всички да са програмисити и Pro-та като теб дето гледаш простолюдието от високия Олимп и сочиш с пръст ....о Гръмовержецо!!!

@filip_kolov най-културно е изпратил линк и е "кандидатствал" по обявената позиция. Плюс това е прав, че работата не е толкова лесна, колкото се описва. Има качване и качване. Ако е copy/paste викни си бабката да кандидатства и тя. Има продукти, които се качват за 2 и за 20мин. Ако трябва да се ресайзва, да се изчиства на бял фон, мета-таг, уникални описания, тогава какво правим? Позицията е за сайт за хранителни добавки. Баба ти (или която лансираш де :D :D ) какво разбира от мастноразтворими витамини, протеини и аминокиселини? Ще може/ш ли да направиш уникално описание за съставките и тяхното действие на тяло/мозък на всеки 1 продукт? То и журито по ТВ е работа за 60г. ама се надпреварват всички да седнат на стола. Срамна работа няма. Има хора, на които им допада да качват продукти, има и такива, които са на зор и биха се съгласили да работят всичко. Been there, done that. На кандидатите пожелавам успех! Не забравяйте да се допитате за одобрение до @ReminD преди да пуснете оферта :D :D
 
Нали затова е форум, а не е сайт за обяви за работа.

Колега, говориш ми за 60г. лелки ама май ти не довиждаш. Позволи ми да ти цитирам какво ми изписва на мен като поинт-на мишката на "Freelance & Jobs Projects". "Услуги от фрилансъри. Намерете точният човек за вашия проект". Това и правят хората в случая. Форум е, да прав си. Нямам против който и да е да си изразява мнението, просто твоето ми се стори доста остро, тъй като да съдиш хората според уменията им (при условие, че едва ли даже си отворил портфолиото на колегата) определено не е правилно, а и не смятам, че е твоя работа или жизнено те интересува. Да ти кажа познавам чистачки и пазачи по заводи, които са доста по-стойностни хора от много "преуспели занаятчии". Това могат, това правят, така оцеляват. Какъв е проблема за теб, че да се държиш така с @filip_kolov или който и да е друг? Подобни коментари смятам, че свободно могат да се водят в секция "кофа", за да не се разводнява темата на хората. Другият вариант е на мегдана на село Върбица в компанията на Данчето и кака ти Стринка (която е на 82г). Айде днес е петък. Хващай кенчето и другия път я дай малко по-chill ;). Поздрави!
 
giphy.gif
 

Горе