Търся: Kачване на продукти в онлайн магазин за хранителни добавки

green777

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте, магазин за хранителни добавки търси хора за въвеждане на продукти в онлайн магазин.
Продукти са около 2000 бр.,затова са необходими няколко човека. Сайтът е на Wordpress+ Woocommerce.
Работата се състои в попълване на информация за продукта: Заглавие, Мета таг описание, Мета таг ключови думи, Модел, Цена, Тегло, Производител, Категории, Атрибути и др.
Ако кандидатите имат опит в пренаписване на статии/текст и имат желание е възможно да поемат и допълнителна работа от пренаписване/създаване на уникални описания (на български език) за продуктите.

Предишен опит с Wordpress/Woocommerce се считат за предимство;
Владеене на английски език
От избраните кандидати ще искаме да качат пробно няколко продукта. Заплащане след проверка на качените продукти от администратор.

Моля,изпращайте оферти на лично съобщение или препоръчайте хора,които се занимават с това.
 
Ами той колегата преди мен изтрепа конкуренцията с 1 ред червен Firestarter :D. Добре, че се търсят няколко човека.

По темата - писал съм Ви по-подробна информация на лично съобщение.

Поздрави!
 
Ами той колегата преди мен изтрепа конкуренцията с 1 ред червен Firestarter :D. Добре, че се търсят няколко човека.

По темата - писал съм Ви по-подробна информация на лично съобщение.

Поздрави!
Обявата е за няколко човека, споко хахахх
Успех колега:D
 

Горе