Kой ще ми направи сайт?

apata

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте на всички.Имам намерение да започна един нов бизнес проект свързан с интернет и спечелването на пари от там.Въпреки мойте скромни 35 години съм развивал много и разностранен бизнес.Само с интернет не съм пробвал до сега и по една или друга причина реших да започна,обичам предизвикателствата но и да довеждам започнатото до успешен край.Само че тази област не ми е позната и усъзнавам че ще трябва да се допитам до специалисти и евентуално да разчитам на такива и за напред.Мисля че повечето от вас са такива,врели и кипели в нета и можете да ми помогнете.Значи като за начало искам да намеря човек от вас,на който да споделя мойте намерения и да получа съвети как да го направя по най добрия начин.След това ако излезе точен човека мога да му възложа задачата,да ми направи сайтовете който искам и да положим основите на проекта ми.Всичко това разбира се ще се заплати и както за вас така и за мен цената има значение.Значи нека ми пишат хора който са на ти с печелянето на пари от нета,могат да създават качествени сайтове и не на последно място ДА СА ХОРА.Не съм вчерашен и некоректните ще бъдат разпознати веднага,затова нека не си губим времето.Нека не ми пишат и хора който искат да разберат само идеята ми и да изчезнат.Истинската идея ще е научи само човека който ще я осъществи,тоес другите ще бъдат подведени с фалшива такава докато не се уверя че съм намерил човека.За предпочитане е човекът да е от Бургас или района но ще разгледам всички оферти.Благодаря ви предварително,многоооо успехи на всички от форума(форумчето си го бива,за 2 дена прочетох го на 50% и много ще ми помогне за напред) и повечко парички.​
 
От: Kой ще ми направи сайт?

Здравей, направо ме размаза с това "За предпочитане е човекът да е от Бургас или района", но въпреки това, смятам че можем да работим заедно. Аз живея в софия и се занимавам с изработване на сайтове. Ако няма да е проблем можеш да ми напишеш един email и да споделиш какво точно желаеш да бъде направено за теб и да го мислим email-a ми е nikolai[at]mnenie.bg
 
От: Kой ще ми направи сайт?

Казвам че за предпочитане да е от Бургас и района защото аз на емайли,скайп и тем подобни не вярвам,аз правя бизнес на 4 очи,там се разбира кой кой е.А ще е тапо да обикалям Бг за срещи с неподходящи хора,а ако е на близко няма проблем.
 
От: Kой ще ми направи сайт?

ПО същата логика какво търсиш ти в този форум? :) Ще ви имам в предвид.
 
От: Kой ще ми направи сайт?

Ако мога да ти дам един съвет.

Опитай с някоя по-евтина идея в началото. Бъди готов да си загубиш времето и парите. Интернет бизнеса изглежда много лесен, но всъщност не е. Както всеки един бизнес!

Ако имаш опит в тези неща сам ще разбереш за какво ти говоря.
 
От: Kой ще ми направи сайт?

Благодаря за съвета,като всеки бизнес разбира се че е многоооооооо труден защото ако не беше така всички щяхме да сме милиардери ;) И винаги готов да загубя време и пари имам една приказка"сухо дупе риба не яде" :)
 
От: Kой ще ми направи сайт?

И в крайна сметка намери ли си човек :)
 
От: Kой ще ми направи сайт?

От тук НЕ,явно не случих на такива.Оферти дал господ от други места и до 1-2 дена ще се спра на някоя.Ако има и тук хора които могат да направят един голям информационен портал нека пишат,все оше имат време.
 
От: Kой ще ми направи сайт?

С оглед на това че търся под дърво и камък от седмица това че не си от Бургас вече ми изглежда най малкия проблем :))напиши ми на лично skypa-си и ще те намеря там да не спамим тук.
 
От: Kой ще ми направи сайт?

Скайпа ми е nu7905032264 мога да ти направя какъвто искаш сайт без значение дали е портал, галерия, магазин и т.н.
Видях, че си търсиш човек от бургас, но не точно така става с онлайн бизнес-а. В крайна сметка хубавото на интернет е, че можеш да си навсякъде по едно и също време. Ако толкова желаеш да се видиш с някой на 4 очи бих могъл да уредя да се видиш с мой представител в бургас.
Можеш да видиш какво съм правил на адрес - http://allnetworksolution.com/clients.html

Ако все още имаш интерес пиши ми тук или на скайпа ми да се разберем.

Николай Узунов
 
От: Kой ще ми направи сайт?

интернет бизнеса е добро и лесно решение за искарване на финанси.
 
Последно редактирано:
От: Kой ще ми направи сайт?

имам добро решение точно като за тебе и за твоят интернет бизнес
намери ме
skype pafff18 емайл pafffbg -at- gmail -dot- com
 
От: Kой ще ми направи сайт?

Здравейте, искам да Ви информирам, че се занимавам с изработването и хостването на сайтове. Прочетох вашата обява, и ако сте заинтересован пишете ми за да обсъдим желанията Ви, и това което мога да направя за вас. Работя евтино и бързо, тъй че няма да имате проблем от моя страна, само ме интересува какво точно искате за сайта Ви и ще бъде изпълнено. Можете да ми пишете на
Здравейте, искам да Ви информирам, че се занимавам с изработването и хостването на сайтове. Прочетох вашата обява, и ако сте заинтересован пишете ми за да обсъдим желанията Ви, и това което мога да направя за вас. Работя евтино и бързо, тъй че няма да имате проблем от моя страна, само ме интересува какво точно искате за сайта Ви и ще бъде изпълнено.
 
От: Kой ще ми направи сайт?

аз мога но не съм от бургас а от софия
Моля не залъгвай хората, няма да споменавам защо, но не бих ти се доверил по обясними причини! Ти си от онези, които посещават разни форуми с точки, и не можеш да направиш сериозен проект.... Сори за спама по темата на човека, но имам лични наблюдения... Нищо лично, просто искам да помогна :wink: Ако искаш доверете му се!
 
От: От: Kой ще ми направи сайт?

Моля не залъгвай хората, няма да споменавам защо, но не бих ти се доверил по обясними причини! Ти си от онези, които посещават разни форуми с точки, и не можеш да направиш сериозен проект.... Сори за спама по темата на човека, но имам лични наблюдения... Нищо лично, просто искам да помогна :wink: Ако искаш доверете му се!

много кофти го прецака пича с тоя пост (лоша реклама).
 
От: Kой ще ми направи сайт?

Съгласен съм с мнението, което е над моето. Впечатленията не трябва да се споменават в теми, които не са създадени с тази цел, а още по-малко ако са с негативно съдържание. Във форума си има iTrader точки, репутация и т.н., по които човек може да се ориентира до известна степен дали си струва да търгува с дадената личност.

Поздрави!
 

Горе