Kупувам Заредени Facebook Акаунти (с реклама)

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Здравейте,

Купувам ЗАРЕДЕНИ Facebook Акаунти за реклама...
Искам да рекламирам страници, и ми трябват заредени акаунти, защото нямам дебитни карти..

Пишете ми на ЛС:
Цена и колко пари има в акаунта

При добра оферта, може да взема повечко

П.С. НЕ МИ ТРЯБВАТ ВАУЧЕРИ ИЛИ ДЕБИТНИ КАРТИ! А направо готови акаунти!
П.С.2. Ако нямате ваучери, обаче имате дебитна карта, може да измислим нещо..

Поздрави,
Симеон
 
От: Kупувам Заредени Facebook Акаунти (с реклама)

Извинявам се, че пиша в твоята тема. Аз също имам интерес към готови акаунти.
 
От: Kупувам Заредени Facebook Акаунти (с реклама)

Банват тези акаунти с VCC
Иначе и аз търся, ако някой предлага ;)
 
От: Kупувам Заредени Facebook Акаунти (с реклама)

Някой да искара такава услуга на добра цена, и ще направи кинти.. има доста хора ,които търсят такова :)
 
От: Kупувам Заредени Facebook Акаунти (с реклама)

Оферти има, ама повечето са скамери... Аз така се набутах пак тук в този форум... Та да попаднеш на човек, който може да те снабдява с такива акаунти е "златна мина". Пък кво толко пречи от 1 банка да си вземеш няколко карти? Ето от ПИБ на 1 сметка можеш да изкараш макс 3 карти. Правиш си 2 сметки и имаш 6 карти. Тия карти им бухаш по 1 пейпал и вече стават 12, при положение, че съм използвал 1 карта за 4 рекламни кампании аз лично, можеш да сметнеш колко печалба ще имаш. А това да те скам-не някой с минимум 50лв и да пиеш после 1 студена вода не струва повече, отколкото 10мин. в банката. :)
 
От: Kупувам Заредени Facebook Акаунти (с реклама)

А не може ли просто да си вадим дебитни карти--->правим нов акаунт-->активираме ваучера---> закриваме картата.

Банките си имат онлайн искане за издаване на карта. Подаваме си искане по банките за карта, след седмица за 2 часа си ги взимаме от близките клонове. Въпросът е какво да се правят тези карти после:)
 
От: Kупувам Заредени Facebook Акаунти (с реклама)

Оферти има, ама повечето са скамери... Аз така се набутах пак тук в този форум... Та да попаднеш на човек, който може да те снабдява с такива акаунти е "златна мина". Пък кво толко пречи от 1 банка да си вземеш няколко карти? Ето от ПИБ на 1 сметка можеш да изкараш макс 3 карти. Правиш си 2 сметки и имаш 6 карти. Тия карти им бухаш по 1 пейпал и вече стават 12, при положение, че съм използвал 1 карта за 4 рекламни кампании аз лично, можеш да сметнеш колко печалба ще имаш. А това да те скам-не някой с минимум 50лв и да пиеш после 1 студена вода не струва повече, отколкото 10мин. в банката. :)

А ако се намерят PayPal акаунти някви? такива фалшиви.. все ше има някъде, няма ли да стане ?

Не ми се занимава да ходя до банката.. да вкарвам пари.. после пак да ходя.. и после да закривам..
смешна работа.. в банката ше ме помислят за луд :lol:
 
От: Kупувам Заредени Facebook Акаунти (с реклама)

А не може ли просто да си вадим дебитни карти--->правим нов акаунт-->активираме ваучера---> закриваме картата.

Банките си имат онлайн искане за издаване на карта. Подаваме си искане по банките за карта, след седмица за 2 часа си ги взимаме от близките клонове. Въпросът е какво да се правят тези карти после:)

Това е въпрос, които си го задават малоумниците. Първо подават искане за издаване на карта, а след това се чудят за какво може да им бъде от полза.
 
От: Kупувам Заредени Facebook Акаунти (с реклама)

Това е въпрос, които си го задават малоумниците. Първо подават искане за издаване на карта, а след това се чудят за какво може да им бъде от полза.


ЪЪЪЪЪ, колко е 1+1?!!!! Как ми е името?!?!?
 
От: Kупувам Заредени Facebook Акаунти (с реклама)

Ако се намери човек и му останат акаунти се нареждам и аз на опашката за поръчка :)
 
От: Kупувам Заредени Facebook Акаунти (с реклама)

Ей тука един бизнесмен продава - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29919
На търг за над $50 със заредени $175 :)
За $50 сигурно ще си купиш 10 vcc и ще заредиш 10 акаунта с общо $750 :)
 
От: Kупувам Заредени Facebook Акаунти (с реклама)

Да и аз прегледах това и не ми грабна окото ама хич :D
А доколкото знам обаче с тези VCC не става.Те стават за adwords,но не и за Facebook.
Сега чета в един форум в който се продават доста такива акаунти карти и има хора който предлагат и за Facebook.
И като гледам имат доста поръчки, та ще видя да закупя и аз.
 
От: Kупувам Заредени Facebook Акаунти (с реклама)

А как става това с 1 карта за 4-пъти, тъй като на мен ми изгорая едната карта, тъй като регистрирах нов акаунт въведох я и след 2-дни хоп.
 
От: Kупувам Заредени Facebook Акаунти (с реклама)

С тези VCC е голям риск, два акаунта ми баннаха...но пък с един PayPal рекламирам също в два акаунта без проблем. Лично за мен въпрос на късмет са тези неща.
 

Горе