Kali Linux - Тъгата по моята любима!

Миленски

Active Member
Не ме иска това момиче и това си е! Сега я насилих от Live Usb - то, и какво да ви кажа? Сексапилна красавица с доста добри умения, и е доста сръчна с ръцете си! За жалост няма как за момента да съм нон стоп с нея :(

До тук с любовните драми :D

Оказа се че хардуерно не ми е подходяща щайгата. В момента ппиша от нея, от лайв юесби-то, и това е най гадното! На лайв тръгва, на исталация си иска скапания CD ROM.........
 
Пусни си един Virtualbox и си я търкаляй виртуално.

п.с. К'ва е тази модерна и куца мания, техническите въпроси да бъдат скопени от техническа информация, а питащите да правят някакви анемични комедийни или лирически опити?!?
 
Пусни си един Virtualbox и си я търкаляй виртуално.

п.с. К'ва е тази модерна и куца мания, техническите въпроси да бъдат скопени от техническа информация, а питащите да правят някакви анемични комедийни или лирически опити?!?

Технически обяснения как точно се стига до проблема описано подробно от точка А до точка нам коя си, си е губене на време и нерви! Лирически е защото ми изпуши мозъка и ми дойде музата :D Иначе идеята за виртуална машина не е зле!
 
Не ме иска това момиче и това си е! Сега я насилих от Live Usb - то, и какво да ви кажа? Сексапилна красавица с доста добри умения, и е доста сръчна с ръцете си! За жалост няма как за момента да съм нон стоп с нея :(

До тук с любовните драми :D

Оказа се че хардуерно не ми е подходяща щайгата. В момента ппиша от нея, от лайв юесби-то, и това е най гадното! На лайв тръгва, на исталация си иска скапания CD ROM.........
Оф, стига глупости! Подкарвал съм го това на баба ми компа от войната! За да искаш да ти тръгне нещо, отказваш се чак след като си пробвал поне в продължение на 1 седмица. Това е златното ми правило. Пробваш всеки ден, и аз ще ти поствам фиксове, докато не успееш. Гарантирам ти, след седмица ще го имаш. Ако не позная, можеш да ми се смееш завинаги.

Животът е губене на нерви, загуба на време, и решаване на проблеми. Самият ни живот е решаване на проблеми, ежечасово.
 
Технически обяснения как точно се стига до проблема описано подробно от точка А до точка нам коя си, си е губене на време и нерви! Лирически е защото ми изпуши мозъка и ми дойде музата :D Иначе идеята за виртуална машина не е зле!
Технически въпроса щеше да изглежда по следния начин:

1. Свалям ISO от .... (посозваш URL и съответния ISO архив)
2. Првая Bootable USB по следния начин - стъпка, 1,2,3
3. Стартирам инсталацията на: чист диск, партишън от диск (искам dual boot, не искам dual boot)
4. На еди кой си екран избива следната грешка:

Kali е .deb базирана дистрибуция,. Трябва да тръгне и на хардуер от моето тийнейджърство, макар че трудно ще намериш такъв в обръщение в момента.


..........
Животът е губене на нерви, загуба на време, и решаване на проблеми. Самият ни живот е решаване на проблеми, ежечасово.


Амин, ако се кандидатираш за премире, ще пусна бюлетина за теб.... и няколко сълзи.
 

Горе