keywords в blogspot ?

sashun

Member
как да сложа meta keywords в шаблона на блога.
В Редактиране на HTML кода и ми излиза:

" Шаблонът не може да се обработи, защото не е с правилен формат. Проверете дали всички XML елементи са правилно затворени.
Съобщение за XML грешка: The element type "META" must be terminated by the matching end-tag "". "
 
Пише се така:

<meta name="generator" content="нещо си" />

Грешно е:

<meta name="generator" content="нещо си">
 
Значи аз имам блог ,зех му домейн и сега най - горе на редакция на HTML вметнах това точно преди <head>

<meta name="generator" content="психология, депресия, агресия, секс, любов, зависимости, бихевиоризъм, внимание, въображение, гняв, емоции, жан пиаже, фройд, когнитивна психология, личност, морално развитие, мотивация, общуване, памет, психоанализа ,страх ,тревожност, стрес" />

Някой да каже тва добре ли е .... не съм мн на ясно с нещата
 
<meta name="keywords" content="Windows,Vista,Laptop,Edition, Windows Vista Laptop Edition, Notebook, Instalation, site map, downloads, forum, home, Windows Vista, Windows Vista Ultimate, Windows Vista, Laptops">
Eto taka trqbva da e ;)
Izvinqvam se za latinicata tuko 6to si preinst win-a :)
 
Чеки малко ,я ми обясни защо трябва да е така ? С тия words ???
 
наско той има впредвид че така трябва да е форматирано иначе думите ти си определяш. а между другото кирилица става нали?
 
@vetzkov аве то кирилица става, разбира се.
@Synthetic според мен са много keywords (лично менение) и тежестта на всяка една е много малка. Направи си сметката точно кои думи ще ползваш най-много и оптимизирай за тях. Най-важните сложи в началото - meta name="keywords" content= ДУМА, ДУМа, ДУма, Дума, дума (схвана идеята). Ползвай BOLD, italic, color за думите си - помага много. Успех
 

Горе