keywords and blogs

chedda

New Member
разположението на ключовите думи в сайт е един от най-важните фактори за добро SEO. Ок, обаче как стоят нещата при блоговете (безплатните), там как се процидира с keywords?
 
gfd

въпроса ми беше как става номера с ключовите думи в блогспот например, след като няма възможност както при сайтовете ти сам да ги определяш? или важното за блога е оригинален контент и back links само??
 
за Meta keywords ли говорим или за keyword prominance?
Второто можеш да си го контролираш.

@bgkulinar: и каква разлика прави между новинарските сайтове и блоговете? Кои имат приоритет в SERP според твоите наблюдения? Аз лично не виждам особена разлика.
 
gfd

georgimateev става дума за keyword prominance, въпроса ми е как могат да се контролират, отскоро използвам услугите на блогспот :?
 
georgimateev каза:
@bgkulinar: и каква разлика прави между новинарските сайтове и блоговете? Кои имат приоритет в SERP според твоите наблюдения? Аз лично не виждам особена разлика.
Ами например извежда ги като първи резултати в blogsearch.google.com и news.google.com, например.
 
bgfd

bgkulinar Пуснато на: Пет Дек 07, 2007 5:03 pm Заглавие:

Аз обичам да получавам всякакъв трафик, а cashes питаше за блоговете, ние се отнесохме към SERP и темата си .б. мамата.

да бе и аз това щях да викам ама рекох да не ви развалям спора :lol: :lol:
bgkulinar ти поне представа имаш ли. то ми стана ясно че е като
Ами както и при нормалните сайтове. Със заглавия, в началото на отделните параграфи, като тагове и т.н.
само че блоговете съвсем не са нормални сайтове!
 

Горе