Koнтрол в нета

Здравейте

Пускам тази тема с цел ''Заглавие на сайт'' искам някакво име на сайт да измисля но нещо сериозно да е , и не зная как да го нарека , та ми трябва малко помощ , за заглавие.
Та мисълта ми е такава , мисля да пусна един сайт за хората които контролират нета , техен си сайт който те да си посещават , смисъл да не е само за българи , заглавието може и на английски да е .
Защо го правя ли , решил съм в края на месеца да спра да се занимавам с сайтове , чудя се дали да започна да изтривам всичко свързано с мен в нета , сайтове , профили и т.н. и реших като за последно да направя едно сайтче за тези хора , те постоянно ми дишат в врата , да спрат да ми правят постоянно проблеми на сайтовете , не че всичко е лошо което правят , но имам доста проблеми с сайтовете ми , и ако случайно не ги изтрия да мога да ги използвам пълноценно поне , и този сайт малко да ги омилостиви спрямо мен и сайтовете ми , даже мисля да му пусна и реклама в всичките ми сайтове на първа страница , ако имате някакви идеи какво точно да бъде споделяйте , давайте идеи. аз съм решил нещо като форум да бъде знам ли.
 
От: Koнтрол в нета

ААА ти се появи, обаче и за това време не си научил правописа:lol: Гледам, че още те следят и си взел правилното решение- хвърляй всичко и не се занимавай с тези неща
 
От: Koнтрол в нета

Днес, 00:00

Най-бързата петъчна тема!
 
От: Koнтрол в нета

Спешно се търси психиатър, който ще работи по празниците! Г-н Кръстев има нужда от спешна помощ и трябва да му се помогне.
 
От: Koнтрол в нета

Здравей...Правилно си решил да се откажеш. Защо ще си триеш всичко, не може ли просто да го продадеш?:cry: НЕ и това няма как да стане, няма как да продадеш нещо което всъщност е нищо. Направо се отказвай рязко и това си е - даже бързо още сега се откажи.:lol:
 
От: Koнтрол в нета

http://www.predpriemach.com/search.php?searchid=3074105


HES-BACK.jpg
 
От: Koнтрол в нета

Да кажа само че темата не я пуснах за да ви дразня , ок разбрах ви ,това май е най голямата глупост която ми е хрумвала и грешка от моя страна , няма да правя нищо , а за продажбата да пуснал съм ги за продажба и ако не ги вземе никой до края на месеца , ще ги изтрия ,профили , сайтове всичко.
Струват ли нещо , не струват ли за мен не е от значение , и тук не е място да го обсъждам , когато нямам никаква полза от тях за какво са ми.
 
Последно редактирано:
От: Koнтрол в нета

Продавай компа направо, така ще си решиш проблемите. :D
 
От: Koнтрол в нета

Може да ми трябва учител по български но не ми липсват първите 7 години.
Виждам много хора подскачат при мисълта че ще си изтривам профили , сайтове и т.н , защо ли , и сега ще ви отговоря , понеже интернета които ползвам или ще ползвам до края на месеца , понеже вече е пусната молба за (прекртаяване на договора с тях) е токлова крадлив че ви подменят (дублират уиндолса) и искате не искате ги ползвате , поне аз бях така , нямах избор иначе няма нет, и чрез този ''качествен'' интернет ви крадат линкове , сайтове ,профили всичко което може да се окраде , поставят се скриптове и т.н. , та мисълта ми е такава , какво се случва с бизнеса на крадлйовците след като си изтрия профила в гугал и сайтовете , сигурно се сещате ''Изпарява се''.
За това подскачате толкова , е продава се бизнеса ми , вие си решавайте.
 
От: Koнтрол в нета

Може да ми трябва учител по български но не ми липсват първите 7 години.
Виждам много хора подскачат при мисълта че ще си изтривам профили , сайтове и т.н , защо ли , и сега ще ви отговоря , понеже интернета които ползвам или ще ползвам до края на месеца , понеже вече е пусната молба за (прекртаяване на договора с тях) е токлова крадлив че ви подменят (дублират уиндолса) и искате не искате ги ползвате , поне аз бях така , нямах избор иначе няма нет, и чрез този ''качествен'' интернет ви крадат линкове , сайтове ,профили всичко което може да се окраде , поставят се скриптове и т.н. , та мисълта ми е такава , какво се случва с бизнеса на крадлйовците след като си изтрия профила в гугал и сайтовете , сигурно се сещате ''Изпарява се''.
За това подскачате толкова , е продава се бизнеса ми , вие си решавайте.

[video=youtube;Gu7ftu__LZk]https://www.youtube.com/watch?v=Gu7ftu__LZk[/video]
 
От: Koнтрол в нета

Не се научихте, че не трябва да се публикуват връзки завършващи на "search.php?searchid=3074105" - не водят до никъде.
 
От: Koнтрол в нета

Един въпрос, явно съм изпуснал преднишни теми на автора, но защо всички така реагираха "He is back"? Има пусната връзка, но тя не води до никъде... Та някой ако може да ме светне?

Към автора този интернет доставчик коя фирма е и защо го прави?

Едит: Ух, сетих се кой беше :D Продаваше сайт 25 000 евро в гоогле сайт дето нямаше нищо, плюс шизофренията която го гонеше(явно още го гони).
 
Последно редактирано:
От: Koнтрол в нета

Цъкате на профила му и вижте какви теми е пускал, иначе това, че му крадяли нещо си - човека има сайтове в googlesites от рода на www.httpfloriofreklamakatalog.googlesites.com :D вие си правете изводите дали някой го краде, понеже и едно докзателство не може да даде, човека просто има шизофрения, отвреме навреме пише глупости, явно като спира да си пие хапчетата
 

Горе