leonssss: V.2.0: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

uni-web

Well-Known Member
Давам 70лв на колега с голям рейтинг, който в момента има нужда от финанси!
просто ми връщат един борч!

Хайде и аз да ида в кофата, баси пристрастните неща почнаха да стават тука!!!
 
От: leonssss: V.2.0: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Ами запрати блинки темата, нали искат да ме плюят ето давам им възможност!
В кофата, имах в предвид!
 
От: leonssss: V.2.0: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Ти пък. Какво им се връзваш на акъла? Идиотите никога няма да свършат, за тях няма почивен ден!
 
От: leonssss: V.2.0: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Писна ми, да плюят ето отворил съм им почва, да си плюят колкото си искат...
Ти пък. Какво им се връзваш на акъла? Идиотите никога няма да свършат, за тях няма почивен ден!
 
От: leonssss: V.2.0: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

:lol::lol: Унии, пий една бира, че ако връхлети Каса, ще има да четем 100 часа глупостите и:lol:
 
От: leonssss: V.2.0: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

То по-скоро за твърдо гориво май :)
:lol::lol: Унии, пий една бира, че ако връхлети Каса, ще има да четем 100 часа глупостите и:lol:
 
От: leonssss: V.2.0: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Давай братле отпуши си гнева :D
Депресантска тема v.1432 - Животът на Уни е тежък и хората го мачкат...
 
От: leonssss: V.2.0: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Давай братле отпуши си гнева :D

Хората , които ти казаха в предната тема , че само се оплакваш и мрънкаш имаха предвид теми точно като тази (ти даже им затвърди аргументите им с отварянето на поредна слъзлива тема). Тези теми са без полезно съдържание , които будят основно съжаление.

Ти си на някакви моменти- ту си най-знаещия от всички , ту си помагал на целия свят, ту си заринат само в проблеми и ти се реве или както сега си онеправдан от всички и даже отваряш специална тема , че да могат тия лоши хейтъри да те плюят... и защо е всичко това ? Аз поне нямам отговор...
 
От: leonssss: V.2.0: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

"Братчеда" на Бобсъна, няма да прати на никой пари.. Щото сигурно даже не знае, че Бобсъна се представя за него като сгафи...

Уни, изгоре брато, няма да къркаш за здравето на Леонсио.. :)
 
От: leonssss: V.2.0: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

О боже! Скараха ми се в една друга тема!? Чакай да пусна една нова по случая, за да привлека още внимание към скромната си персона и да си порева на воля...
 
От: leonssss: V.2.0: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

А, що аз дигам темата на Леонсио, той в момента си търси нов човек на който да даде парите, пък мен си ме плюйте.
Просто Блинки му махна темата в коша.
Не виждам защо ме нападаш знам, че не ти харесва отношението ми към лидера ти, но това е друга тема, както видя аз се отказах от парите и не съм правил драма от това, не разбирам защо толкова злоба се излива???
Какво рева? За кое за парите на леонсио ли? Или за какво, един готин човек ме посъветва да си мълча, но няма на такива като вас не може да се мълчи.
Хората , които ти казаха в предната тема , че само се оплакваш и мрънкаш имаха предвид теми точно като тази (ти даже им затвърди аргументите им с отварянето на поредна слъзлива тема). Тези теми са без полезно съдържание , които будят основно съжаление.

Ти си на някакви моменти- ту си най-знаещия от всички , ту си помагал на целия свят, ту си заринат само в проблеми и ти се реве или както сега си онеправдан от всички и даже отваряш специална тема , че да могат тия лоши хейтъри да те плюят... и защо е всичко това ? Аз поне нямам отговор...
 
От: leonssss: V.2.0: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Кво ми пука, имам си всичко, да се оправят, аз освен хейт друго не видях, и то хейта е главно политически. Както и да е .

"Братчеда" на Бобсъна, няма да прати на никой пари.. Щото сигурно даже не знае, че Бобсъна се представя за него като сгафи...

Уни, изгоре брато, няма да къркаш за здравето на Леонсио.. :)
 
От: leonssss: V.2.0: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Няма злоба в мнението ми. Просто градивна критика. Прекалено си се отдал на самосъжаление.
 
От: leonssss: V.2.0: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Ок, давай още има.
Няма злоба в мнението ми. Просто градивна критика. Прекалено си се отдал на самосъжаление.
 
От: leonssss: V.2.0: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Требва да се забрани офтопика за 5/6 месеца, че работата много зле.

Пп не говоря само за раздела, а за всякакъв офтопик в темите
 

Горе