Like button не отчита.

Aeea

New Member
Сложех си на блога лайк бутон, но май не отчита.
Може ли някой да влезе в bg-surivivals.blogspot.com и да ми каже дали отчита защото на мен ми излиза само "Be the first of your friends to like this" един ми каза, че е гласувал и, че е станало и влизам в блога и пак не отчита ?
Може ли някой да влезе да види така ли е и как да го оправя ?
 
От: Like button не отчита.

За съжаление блогът, който търсихте, не съществува. Името bg-surivivals обаче е свободно за регистрация!

Той още не си знае името на собствения си блог. Ето го: bg-survivals.blogspot.com

Като гледам въпросите на Aeea - нищо не знае, по-добре да отдели малко време и да прочете кое как става, понеже почти всичко си е описано, включително и тук във форума има доста неща писани за тази система.
 
Последно редактирано:
От: Like button не отчита.

аз още снощи почнах да обяснявам ама се отказах по едно време
 
От: Like button не отчита.

Първо : съм го написал ето

Сложех си на блога лайк бутон, но май не отчита.
Може ли някой да влезе в bg-surivivals.blogspot.com и да ми каже дали отчита защото на мен ми излиза само "Be the first of your friends to like this" един ми каза, че е гласувал и, че е станало и влизам в блога и пак не отчита ?
Може ли някой да влезе да види така ли е и как да го оправя ?
Второ го направех.
 
От: Like button не отчита.

И не си знам името.. Просто съм написал едно "i" докато бързах и вече тука ше ме изяде с парцалите ..
 
От: Like button не отчита.

Пише, че 2-ма са го харесали при мен.

Ама ако искаш да ти лайкват някаква ФБ страница от там, не ти трябва лайк бутон, а лайк бокс. Можеш да си го направиш от тук.

Успех
 

Горе