Link от New Yourk Times ВРЕДИ на позициите ви в Google?!

От: Link от New Yourk Times ВРЕДИ на позициите ви в Google?!

Зарежете го БОБа да коментираме малко темата
Според мен това е маркетинг трик на въпросната фирма - измислили са си случай който да го разказват с цел да внушат на потенциалните си клиенти че тая работа само с пари не става трябва и акъл - разбирай не ни прескачайте щото ще се удавите.
100% линк от НЮТ няма как да навреди на стар сайт - иначе конкуренцията отдавна да е почнала да си поръчва линкове помежду си
 
От: Link от New Yourk Times ВРЕДИ на позициите ви в Google?!

В този ред на мисли, чета че постоянно пишете "за стар сайт", "за стар сайт...". Ами ако стартира някаква нова кампания за нещо и съответно НЮТ пише за нея (а може би и много други ще пишат...), та според това което чета Гоогле ще зашие сайта на кампанията в 9-та глуха? Аз не мисля така...
 
От: Link от New Yourk Times ВРЕДИ на позициите ви в Google?!

Според това което чете, Firk, виждам че хич не е чел. - Аз съм написал, че човека казва че са му паднали позициите примерно с 10 - 20, от първа на втора страница примерно.

"100% линк от НЮТ няма как да навреди на стар сайт - иначе конкуренцията отдавна да е почнала да си поръчва линкове помежду си"

Аз също съм сигурен в това, просто акцента по скоро беше, че е хубаво и най-скъпите линкове да сочат към нас, ама няма ли и по-обикновенни си личи че са купувани линкове, което Гугъл забранява и може да ни спадне с някоя и друга позиция.

Нека да търсим златната среда а не крайни мнения, то вярно, че и аз малко тъпо съм написал заглавието, но исках да провокирам, повече хора които се занимават с линк билдинг по-сериозно да си заформим дискусия, както и да погледнат видеото което препоръчах.

Гледахте ли го?

За тези които ги помръзва да четат от началото на темата:

"http:// distilled.net/store/linkl...-pitfalls/buy/ и тъй като видеото струва $70, ползваш този код при регистрация MOZWILFREE и е безплатно, не изисква кредитни карти и т.н. "
 
От: Link от New Yourk Times ВРЕДИ на позициите ви в Google?!

Има наказание ако ползваш дуфолоу линкове в статии, да, то май никой вече ни ги ползва ;) С ноуфолоу няма проблеми
 
От: Link от New Yourk Times ВРЕДИ на позициите ви в Google?!

За кой е наказанието за сайта който слага такива линкове или за този който ги получава.
Второто със сигурност не е за първото също не съм съгласен на база личен опит от сателитите си слагам такива линкове и нищо им няма държат си класиранията на първа страница без проблем.

СТОП - точно това исках да кажа че явно това е целта на въпросната фирма - да убеди хората в тези неща и след като са платили 70 долара за тази щуротия даже да се чувстват удовлетворени че са научили нещо важно и ценно.
Самият факт че някой разкрива такава наглед ценна информация трябва да ни накара да се замислим с каква цел го прави - рядко е от филантропия.
 
От: Link от New Yourk Times ВРЕДИ на позициите ви в Google?!

Manhatan,
Може и да си прав, ама това видео само да вмъкна е от конференция която не е организирана от тази фирма, което разбира се не пречи лекторите да си лобират техни виждания и цели
 

Горе