Link exchange / Размяна на линк

AssA

New Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Привет Колеги

Имам нов сайт в които имам някое друго фрее място за размяна на няколко линка. Сайта ми е www.gameflash24.com (сайта е нов)

Изисквания:
-Линка да е на английски език както и сайта
-Хубаво е сайта които ще разменяме линк да е тематика забавления (ако е друга тематика пишете ми ще преценя може и да се съглася)
-Ранк на сайта за обляна на линк ранк 1!

Можете да отг тук в темата или на лично, както може и на майл : [email protected] (на майл можете да получите отг до няколко минути)

дигам темата сайта вече е с PR2!

Мястото на вашият линк ще се намира в www.gameflash24.com/our-friends
Поздрави
Борис
 
Последно редактирано:
От: Link exchange / Размяна на линк

еххх няма ли един поне който да иска да разменим линк, upppp

качи му пр3 и ши са избием за линкове...
ма за нов сайт... лудите са малко :)
 
От: Link exchange / Размяна на линк

Имам интерес.Добави линк ето така : Игри и ми пиши съобщение да добавя твоя. Страницата е на български но мога да ти предложа и такижа на английски с ПР. Във всеки случай моя линк ще е на игри-те.
 
От: Link exchange / Размяна на линк

@AssA, вчера ти писах ЛС, но не получих никакъв отговор. Да разбирам ли, че нямаш интерес, или просто не си имал време да ми отговориш?
 
От: Link exchange / Размяна на линк

Имам интерес.Добави линк ето така : Игри и ми пиши съобщение да добавя твоя. Страницата е на български но мога да ти предложа и такижа на английски с ПР. Във всеки случай моя линк ще е на игри-те.

имаш лично :) даже аз ти бях драснал на лично за твоята тема за размяна но предполагам си съгласен :) отг ми на личното което съм ти писал да се разберем.
 
От: Link exchange / Размяна на линк

Размяна на линкове с всякакви сайтове..
Сайт - bgnews.bulgar-rus.ru Pr-4

mail: aoozpn [] bigmir.net

Горе има едно бутонче и като го натиснеш пишеш нова тема, не искам излишен спам на темата ми!!!!
 
От: Link exchange / Размяна на линк

Още ли търсиш? ако искаш с този от подписа ми :)
 
От: Link exchange / Размяна на линк

Здрасти,
сайта ми не е на английски, но пък сайтове на гейм тематика се намират трудно. Ако имаш интерес да разменим по-едно линкче пиши.

Става въпрос за гейм портала от подписа ми.
 

Горе