Link Wheel за 5.50BGN за 'врътка'

highscore

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте

предлагам създаване и поддържане на link wheel.

Какво е link wheel?
Това е начин за link building с цел за печелене на обратни линкове към вашия сайт. Хубавото на тази система е, че обратните линкове идват от уеб 2.0 сайтове, които имат висок page rank и връзките от тях имат тежест. Ето една диаграмка, която ще ви помогне да си изясните картинката:
LinkWheel..gif

За сега предлагам услугата само за сайтове на английски. Тя включва:
Създаване на уникална статия за вашия главен сайт (до 300 думи).
Създаване на още 5 уникални статии на същата тематика (до 250 думи).
Публикуване на всяка една от тези 5 статии в 5 WEB 2.0 'собствености', предварително създадени за вас.
Линкване на всяка 'собственост' към следващата (като на посочената по-горе диаграма).
Линкване на всяка 'собственост' към вашия главен сайт (като на посочената по-горе диаграма).

Цената е 5.50лева за 'врътка'. Ако харесате начина ми на работа и имате желание да работим заедно отново предлагам пакетни цени:

3 врътки за 15лв /СПЕСТЯВАТЕ 1.5лв/
5 врътки за 25лв /СПЕСТЯВАТЕ 2.5лв/
10 врътки за 45лв /СПЕСТЯВАТЕ 10лв/

Също така предлагам и създаване на по-'дълбок' линк wheel, т.е. с повече 'собствености' и следователно повече backlinks към вашия сайт. Цените са по договорка. При желание мога да оставя някоя от връзките 'скъсана', за да не оставяме 'отпечатъци' за гугъл :). При договорка могат да се използват и проксита при създаването и 'пълненето' на сателитите.

Можете да се свържете с мен на ЛС или да оставите информация за контакт в темата. Приемам плащане чрез ePay или банков път.

Успешна седмица!
 
Последно редактирано:
От: Link Wheel за 5.50BGN за 'врътка'

Предлагам една безплатна врътка срещу ревю в темата :)
 
От: Link Wheel за 5.50BGN за 'врътка'

мене ми е интересно тези линкуийлс има ли как да ги правиш с бг сайтове или ползваш само чуждите :?
 
От: Link Wheel за 5.50BGN за 'врътка'

Писах на пича за review copy... отговор - няма.
 
От: Link Wheel за 5.50BGN за 'врътка'

мене ми е интересно тези линкуийлс има ли как да ги правиш с бг сайтове или ползваш само чуждите :?

За сега предлагам услугата само за сайтове на английски.

@Kirev, отговорих ти.
 
От: Link Wheel за 5.50BGN за 'врътка'

А на мен ще отговориш ли? Заинтересован съм от услугата.
 
От: Link Wheel за 5.50BGN за 'врътка'

Чакам да изтече спам-протекшън-а :) Можеш и направо да ме добавиш в скайп- highscorebg.
 

Горе