Linux / Windows Remote Desktop

N1ck

Active Member
Здравейте,
ще помоля някой, който е наясно да ми обясни и помогне със следния казус:

Искам да ползвам интернет от IP адрес, който е различен от този, който доставчика ми е предоставил.

Цел - регистрация в GWT / Analytics но такава, че по никакъв начин да не може да се асоцира с моят реален IP.

Налага се аз да направя регистрация в GWT и Analytics от името на различни клиенти, но има голяма вероятност някой от тях да е получил ръчно наказание от Гугъл и следователно аз трябва да взема мерки това наказание да не се асоцира с друг клиент (дали това ще стане или не е важно - аз съм длъжен да взема предпазни мерки).

Възможно ли е и ако да как се прави? Какво точно трябва да се купи?

Обикновенно сайтовете на клиентите са на различни IP и примерно може да се ползва техният IP, но как? Има ли начин?

Благодаря предварително. Примемам всякакви предложения и оферти.
 
Ако тези сайтове са на linux сървъри имаш 2 бързи варианта:

1. ssh тунел до сървъра на клиента, който браузъра ти да ползва като socks proxy - тук задължително трябва да имаш административен контрол над сървъра. Не става на споделен хостинг или managed услуга.
2. OpenVPN или Squid на сървъра на клиента - пак ти трябва административен доснъп


Ако сайтовете са на windows server можеш да си пуснеш RDP и да си браузваш директно от сървъра през графичен интерфейс.
 

Горе