Lockerz

HauBeH

New Member
Здравейте :) има едно сравнително нова сайтче, познат е взимал неща от там :) казва се lockrez ловката обаче е, че без покана не става, а аз съм регистрирам и ми трябват реферали :) така вътре не се печелят $ а PTZ с който можеш да си купиш адски много работи от Мотор до рачен часовник :) има PSP, iphone, ipod :) и мнооого други :) който иска покана или да пише имейла си на LS или да го каже тук :) btw един фр за 3 дена направи 165 точки(за орентация PSP-то е 200 :) )обаче има 38 реферала :)
 
8) това с което сте се хванли въобще не е бизнес и не му е много мястото тук във форума за бизнес а си е чиста работа дори и да плащат краиния резултат е 0 знания 0 развитие

бизнес е ако развивате сайт

и ако някои ми опонира ами фрилансърите при тях бизнеса е в намирането на клиенти
 
От: Lockerz

А може ли да си вземеш за точките натрупани там джапанки и вибратор. :D

+Бонусче туба вазелин ;)

И пак си е бизнес ;) можеш, като си вземеш наградите, да ги продадеш, пак трупаш опит и пари :)
 
опит в какво? за какво си пишете вътре за онлайн бизнес ли се разкава :) бизнес ще има при продажбата на играчката но спокоино може да ги купуваш от илиенци например и да ги продаваш в ибеи и без да пишеш някъде за да спечелиш :) за мен е губене на време и затова написах че не им е много мястото при нас не че е лошо нещо и затова са тук :)
 
в тази секция също можеш да си намериш някои реферал това го казвам без присмех или лоши чуства просто горе не им е мястото но теми от тази секция се ранкват за птц киурди и влизат такива посетители та така че все някои може да си хареса това да пише за награди поне е по креативно от кликането нищо че не е бизнес :) и си упражнявате англииския :)

успех следи си темата все пак
 
От: Lockerz

Айде тука ще развиваме Lockerz темите :D друго катче немогат, да ни отделят :D давам покани давайте майлите или тук или на [email protected] или на skype:fanko_12
 
От: От: Lockerz

+Бонусче туба вазелин ;)

С ВАЗЕЛИНА ЩЕ СЕ ЗАГУБИ ТРЪПКАТА БЕ АМАТЬОР ...
 

Горе