LOLCANO.NET

cWeb

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
http://lolcano.net/

Система: WP + модифицирана тема

* ~1500 уникални посещения месечно;
* PR: 1;
* добра индексация;
* над 90% уникален content
* домейнът е регистриран на 05.12.2011
* към сайта върви и fb page с 1000+ фена: https://www.facebook.com/lolcano.net
* към момента е "замразен" и не генерира приход

Цена: очаквам оферти :shock:
 
От: LOLCANO.NET

Проектът е замразен, това имах предвид. Приход няма, тъй като рекламите, които можеш да видиш са само колкото да маркират полетата. Досега не е монетизиран.

Относно цената, наистина не бих могъл да кажа нищо на този етап, затова очаквам оферти :)
 
От: LOLCANO.NET

adsense result
lolcano.net/ is currently not allowed to display AdSense Ads and is likely BANNED from Google AdSense

Що не казваш, че домейнът е баннат от Адсенс? Чакам логичен отговор или получаваш свежа доза червена репутация.
 
От: LOLCANO.NET

adsense result
lolcano.net/ is currently not allowed to display AdSense Ads and is likely BANNED from Google AdSense

Що не казваш, че домейнът е баннат от Адсенс? Чакам логичен отговор или получаваш свежа доза червена репутация.
Аз пък няма да чакам логичен отговор, защото няма да има такъв, няма как да има такъв! Мисля, че и ти го знаеш това редруме :) Най-много да се опита да убеждава, че го е казал още в първия си пост чрез това "* към момента е "замразен" и не генерира приход" :lol:
 
От: LOLCANO.NET

Бях я закупил от codecanyon...
Но мисля, че в английски форуми са я пуснали free...


Ето темата ако мy потрябва нa някой....
 
Последно редактирано от модератор:
От: LOLCANO.NET

Вие тук сте *аси схематиците :D За протокола, в codecanyon не се продават WP теми :)

Иначе за adsense съжалявам ако съм подвел някого: не знаех, че е баннат. Знам само, че предният собственик имаше проблеми с пускането на гугъл реклами заради съдържанието (картинките от нета, ако не се лъжа).
 
От: LOLCANO.NET

Понеже продължавам да получавам -rep (не че ми пука особено), държа да отбележа, че не виждам нищо "нагло" в поведението си. Просто пишете глупоти.

Вече обясних за adsense. Що се отнася до темата - тези от вас, които са пазарували от themeforest и подобни сайтове знаят, че всеки download върви с лицензен сертификат. Респективно много лесно може да се разбере дали една тема е крадена или купена.
 
От: LOLCANO.NET

Понеже продължавам да получавам -rep (не че ми пука особено), държа да отбележа, че не виждам нищо "нагло" в поведението си. Просто пишете глупоти.

Вече обясних за adsense. Що се отнася до темата - тези от вас, които са пазарували от themeforest и подобни сайтове знаят, че всеки download върви с лицензен сертификат. Респективно много лесно може да се разбере дали една тема е крадена или купена.
Да твърдиш, че не виждаш нищо нагло в поведението си е още по-голяма, продължаваща наглост от твоя страна! Какво значи това "Вече обясних за adsense."?? " Знам само, че предният собственик имаше проблеми с пускането на гугъл реклами заради съдържанието (картинките от нета, ако не се лъжа). ", ама пък "не знаех, че е баннат" - от същите гугъл?? Че то двете ти изречения са едно и също !!??
 
От: LOLCANO.NET

Аз му дадох червена ряпа с това обяснение:
Заради наглото поведение! От схематик!
По повод това негово изказване:
Вие тук сте *аси схематиците

Незнам какво мислиш, но според мен е такова поведението ти!
 
От: LOLCANO.NET

Доколкото си спомням zealot design беше предишния собственик на този сайт! Всичко е ок, но защо си с червена репутация???
 
От: LOLCANO.NET

Питай пичовете по-горе защо :oops:

Аз нямам намерение да влизам в малоумни спорове - написал съм всичко по-горе, а това, че не разбирате от ирония и сарказъм си е ваш проблем (това по повод наглото поведение) :)

Zealot беше предния собственик, да и той ме беше предупредил за Adsense. Не знаех, че това е равносилно на бан (не съм експерт по гугълски реклами), а и честно казано не ме е интересувало, тъй като имах други планове за сайта. Както вече писах - съжалявам, ако съм подвел някого като не съм го уточнил, но така или иначе вече е ясно. Така че ако някой е заинтересован и има конкретна оферта - ще се радвам да ми пише.
 

Горе