Аукцион за: LOT - LOT - LOT / 11 good domajns

Колко е началната цена на търга ?
Купи сега ? след колко време свършва търга ?
 
Колко е началната цена на търга ?
Купи сега ? след колко време свършва търга ?
Здравей,
Линка към търга вече работи.
Начална цена: $ 1.99
Край: след около 9 дни
Купи сега: НЯМА (Оферти се приемат на ЛС)
 
Бате, айде сори за офтооикс, но ще може ли аукционите тук да са си тук, а не с линкове. Мерси предварително. ;)
Бате, аукциона води към Ибей... и как да го пусна тук, като си ми резнал "крилцата" и постовете ми не излизат при общите. Бях те помолил, още от много време да оправиш този проблем, но явно не съм желан тук! ;)
 
Еми малко се различаваме от Ebay, olx и подобни сайтове. Просто се публикува какво се продава, и начините на се свържат с теб. При кои не излизат, няма индивидуални ограничения. Дори не сме стигали да правим и не мислим. Пускаш, темата си седи и хората си пишат по нея. Това е.
 
Еми малко се различаваме от Ebay, olx и подобни сайтове. Просто се публикува какво се продава, и начините на се свържат с теб. При кои не излизат, няма индивидуални ограничения. Дори не сме стигали да правим и не мислим. Пускаш, темата си седи и хората си пишат по нея. Това е.
Много добре знаеш за какво ти говоря! Поне 5 пъти съм те молил за последния месец и ти все обещаваш, да отстраниш този проблем... Щом ти пречи моя линк, махам го Бате! Бъди жив и здрав!
 

Горе