Lubimi.com - на аукциона в Godaddy

От: Lubimi.com - на аукциона в Godaddy

2 бонбона ще тръкнат татенцата от недоглеждането на собствениците...
 
От: Lubimi.com - на аукциона в Godaddy

Щом е buy now над $11, не е обявен от Godaddy а от собственика му.

Домейна не е изтърван.
Изтича Юли месец.
 
От: Lubimi.com - на аукциона в Godaddy

И аз тва гледах ся. Обаче пък се чудя що не са продали направо сайта.. ми така да продават домейна. Определено може би щяха да го шитнат за повече пари или поне така си мисля.
 
Re: От: Lubimi.com - на аукциона в Godaddy

И аз тва гледах ся. Обаче пък се чудя що не са продали направо сайта.. ми така да продават домейна. Определено може би щяха да го шитнат за повече пари или поне така си мисля.

Аз имам някакви съмнения, че по-скоро са имали доста тежки технически проблеми, а и най-вероятно липса на скорошен бекъп. Аз лично ползвах сайта често и ми направи впечатление преди, че след многократно възникнали 503ки, имаше един период в който сайта връщаше 404 - липсваше индекс, липсваше всичко.

Напълно възможно е някой да се е изтропкал и сега да им е останал един гол домейн.
 
От: Lubimi.com - на аукциона в Godaddy

Като гледам домейна е паркиран в седо и се продава от собственика. Какво значи изтърван?
Като не ти провърви със сайта и хората не ти се кефят идва момент в който пускаш домейна да се продава, евентуално да има пари за бира.

http://www.sedo.co.uk/search/detail..._cid=13&et_lid=17473&origin=parking&version=3

Expiration Date 31-jul-2012
 
От: Lubimi.com - на аукциона в Godaddy

Lubimi беше популярен, че се оптимизираше добре в Гугъл. На мен лично никога не ми е бил полезен, фейвъритс/отметките на браузъра ми е много по удобна опция да си запаметявам любимите сайтове :)
 

Горе