Lunarpages пак се осраха - изчезнаха ми add-on домейните от cPanel

happyslacker

New Member
Опитвам се да заредя един от сайтовете, хостнати там и забелязвам, че ме препраща към lunarpages.com. Влизам в акаунта си и гледам, че add-on домейните ги няма (файловете и базите от данни стоят, но в раздела Add-on domains - празно).

Който има хостинг при тях да си провери всички домейни дали зареждат.

Сървърът е havoc.

Май са осрали положението при обновяването на cPanel. Поиграли са си с дизайна, обаче новата версия работи по-бавно (браузърът ми вади съобщения за някои джава скриптове, че бавят компютъра и пита дали да ги спре).

lunaraddon.png


Като напиша lunarpages в Google самата търсачка ми предлага да потърся техни конкуренти (вж. в ляво) :shock:

lunargoogle.png
 
Последно редактирано:
От: Lunarpages пак се осраха - изчезнаха ми add-on домейните от cPanel

cPnel има подобни бъгове. Може да им пишете и те ще поправят това с един скрипт на cpanel.
 
От: Lunarpages пак се осраха - изчезнаха ми add-on домейните от cPanel

Писах им, но нещо много се бавят.
 
От: Lunarpages пак се осраха - изчезнаха ми add-on домейните от cPanel

Днес ми оправиха един от двата домейна, за които им писах, че са ми проблемни (в същност проблемни са повече, но тях не ги ползвам).

Писаха ми да пробвам да вкарам втория домейн и ако не стане да им пише. Не стана. Писах им. И сега чакам.

Обаче май не си свършиха работата както трябва, защото можеха да вкарат и втория проблемен домейн и така да ми спестят повторното писане.
 

Горе