Mоля ви за малко помощ ,( помощ от ЕКСПЕРТ ) - Крадът ми паролите на сайтовете .

Здравейте: Моля ви за малко помощ , помощ от ЕКСПЕРТ.
Аз от много време може би 1 година си имам проблеми с сайтовете и профилите ми , искам да кажа че някой постоянно ме атакува крадът ми пароли , манипулират ми телефона и др. и имах период в който сам се минах като си бях запаметил паролите на профилите и някой ми беше влязал в компа и от там си влиза на всякъде все едно съм аз и ми беше променил паролите но с това се справих , обаче имам проблем в няколко сайта няколко блога както и профила в (+Google) , какво искам да кажа сайтовете започват са с https: // тук ще напиша единия но не с цел да си рекламирам сайта ами за да може да се види за какво става на въпрос понеже аз не се справям поне за сега това е един от сайтовете
( sites.google.com/site/jobsagentsbg/ ) като в останалите проблема е един и същ . За какво става на въпрос : Така мисля аз че се случва , преди време когато ми бяха окрали паролите тогава са го и направили смисъл поставили са нещо и не мога да си включа коментарите в сайта , смисъл включил съм ги от менюто но в сайта не се показват имам чуството че ме прехвърля на друга страница но не съм много сигурен .сигурен съм че нещо са поставили на бутона или в сайта но не мога да го открия може и да има някакъв пробив , не знам за сега не мога да го открия и този проблем е и в останалите ми сайтове. понякога включва коментарите когато преминавам от страница на страница но мисля че ме прехвърля на др. страница.
 
Последно редактирано:
От: Mоля ви за малко помощ ,( помощ от ЕКСПЕРТ ) - Крадът ми паролите на сайтовете .

пишешКато маимуна .Просто нищо неможеда ти серазбере , камо линякой дати помогне .сори ,научисе дапишеш грамотно , или понемалко поразбираемо
 
От: Mоля ви за малко помощ ,( помощ от ЕКСПЕРТ ) - Крадът ми паролите на сайтовете .

Нямаше ли една подобна тема?

Ето я: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=41252
 
Последно редактирано:
От: Mоля ви за малко помощ ,( помощ от ЕКСПЕРТ ) - Крадът ми паролите на сайтовете .

явно епомислил,че несме горазбрали :lol:
 
От: Mоля ви за малко помощ ,( помощ от ЕКСПЕРТ ) - Крадът ми паролите на сайтовете .

явно епомислил,че несме горазбрали :lol:
:roll:

Разбрах, тази втората е само за експертите. :)
 
От: Mоля ви за малко помощ ,( помощ от ЕКСПЕРТ ) - Крадът ми паролите на сайтовете .

Човека си продава сайта на търг с тайно наддаване:

Социална мрежа sites.google.com/site/jobsagentsbg се продава на ТЪРГ с тайно наддаване с минимална цена започваща от 250000 EUR. Информация за сайта , сайта е на 8 месеца , първи позиции с Google ,Yahoo . Bing , Alexa

:)
 
От: Mоля ви за малко помощ ,( помощ от ЕКСПЕРТ ) - Крадът ми паролите на сайтовете .

Два пъти го четох и пак не разбрах много.
Не съм Експерт, ама ще ти дам съвет.

За да не ти крадат паролите:
1. преинсталирай Windosw - с пълен формат (кой знае къде ти е вируса)
2. Сложи си хубава антивирусна
3. Промени си паролите навсякъде (включително facebook, e-mail и на каквото още имаш парола)
4. Не влизай от където ти падне в сайтовете си (имам предвид административната част)

надявам се това да помогне.
Колегите могат да допълнят нещо.
 
От: Mоля ви за малко помощ ,( помощ от ЕКСПЕРТ ) - Крадът ми паролите на сайтовете .

Това което ми казваш e така това е начина по този начин си върнах паролите и проблемите ми се решиха с кражбите на пароли върнах си всички , но явно че нещо е поставено в самите сайтове и в един профил от Google още по времето когато влизаха в тях чрез моят компютър. С самите сайтове нямам проблем освен че има някой променени настройки , на пример включвам настройката за коментарите , да са включени , но не мога да пиша в тях. Това са Google сайтове и чрез самата ми парола на профила ми в Гугал влизам в тях и така ги ползвам .
При условие че съм променил паролата на профила в Гугал и друг не може да ползва сайта не може да пише да променя каквото и да е , само аз мога та всичко е в ред освен тези променени настройки с коментарите не мога да публикувам коментар , по някога ги включва ,когато преминавам от страница на страница мисля че е поставен някакъв код някаде и ме прехвърля на друга страница , страница която е 1 към 1 с оригинала на начална страница , едната с включени коментари , и на другата на която са блокирани коментарите.
И това не мога да си го обясня , ако някой е решил да прави някакви такива пренасочвания то той щеше да пренасочи сайта към неговия а то е към копие на началната ми страница само че с блокирани коментари.
 
Последно редактирано:
От: Mоля ви за малко помощ ,( помощ от ЕКСПЕРТ ) - Крадът ми паролите на сайтовете .

Каква платформа използваш ? последна версия ли е ? използвал ли си безплатни добавки (често съдържат троянски коне, iframe скриптове и т.н.) ?

Сканираш ли компютъра си за вируси?

Въпросите са прекалено много и това, че си сменил паролите си по никакъв начин няма да те предпази, ако компютъра ти е заразен или все още има зловредни скриптове в кода на сайтовете ти.
 
От: Mоля ви за малко помощ ,( помощ от ЕКСПЕРТ ) - Крадът ми паролите на сайтовете .

Това което ми казваш e така това е начина по този начин
испряхдачета ... боже, пич ...
 
От: Mоля ви за малко помощ ,( помощ от ЕКСПЕРТ ) - Крадът ми паролите на сайтовете .

Занимавам се с SEO Услуги и много от нещата са ми ясни от това какво да използвам , но проблема е че когато те атакуват постоянно , тук не говоря не става на въпрос за един човек ами от това което забелязвам че се случва е че хората които го правят ( които ме атакуват в нета ) НЕ СА СЛУЧАЙНИ и няма начин да се успее срещу тях , но поне успях да си върна паролите на профилите и сега съм повече от внимателен.
Tук само искам да допълня имаше времена в които хващах (антивирусните ми ) хващаха между 15 и 30 вируса на ден , за да е по ясно за какво говоря.
 
Последно редактирано:
От: Mоля ви за малко помощ ,( помощ от ЕКСПЕРТ ) - Крадът ми паролите на сайтовете .

С две думи: Нещата са ти ясни и няма спасение от хакерите, които са те набелязали. Каква помощ търсиш тогава ?
 
От: Mоля ви за малко помощ ,( помощ от ЕКСПЕРТ ) - Крадът ми паролите на сайтовете .

Само ти ли използваш твоя компютър? Една преинсталация на ОС ще ти дойде добре. Слагаш (купуваш) качествен FireWall (+Антивирусна), използвай folder locker / bitlocker и заключвай важни папки, сложи си master password в браузъра, не влизай в разни сайтове и НЕ Е ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО да инсталираш Java. Не слагай разни Windows дистрибуции от zamunda (наскоро попаднах на инфектиран). Търси в замунда за MSDN, те са чистото копие на Windows, само където не са активирани (използвай активатора на Daz или RamoveWAT ако си на SSD). Тегли от официалните сайтове на приложенията, а не от разни торент сайтове (особено български торент сайтове, понеже имах един случай, където антивирусната която дръпнах от тракерче беше заразена LOLZ). Всичко е до интернет хигиената. ИЗГЛЕДАЙ КЛИПЧЕТАТА НА GATAKKA (напиши в тубата "Интернет хигиена"). COMODO Internet Security Free Edition може да ти свърши работа, ако не ти се дават пари за качествена антивирусна.
@Jordan Manchev едва ли са го набелязали сериозни хакери.
 

Горе