madafaka България!

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Яд ме е че съм роден и че живея в тази шибана държава, защото всичко е пълен леш от до. Само тук има завистливи хора и всякакви идиоти.. Снощи с ключ са ми одраскали цялата кола и от двете страни.. каква е тази злоба и за какво са го направили едва ли някои може да рразбере, но сега ще ми тряят 1000 лв за пребоядисване
 
От: madafaka България!

Да не си нарушил изконното право на някой келеш да паркира точно на тез шест квадрата от тротоара? Има разни педали, които са убедени в привилегията си, че щом живеят у тоя вход начи само те имат право да паркират пред него.
 
От: madafaka България!

На мен в рамките на една седмица ми откраднаха колелото, надраха ми колата с ключ и ми нарязаха гумите. Все едно не живея в един от хубавите квартали на София, а в Чечня. Знам, хич не е весело... Затова и упорито не си купувам хубава кола и карам една купчина ламарина...
 
От: madafaka България!

И моята кола беше драскана преди - но тогава си бях виновен. Бях паркирал на тротоара вечерта ...
И едното огледало ми чупиха пред съседния вход :)

Затова гледам къде паркирам, но и предупреждавам други паркиращи пред входа ми - в буквалния смисъл. Не съм от комплексарите, които им се набиват петичките, ако паркират на 50-100 метра от входа си :)
 
От: madafaka България!

Ако си намеря колата одраскана, гледам в следващите 30 дена кой си мисли, че мястото е негово и плащам на някой "брат който не се вижда в тъмното" да се сдобие с 4 гуми и да си поиграе малко с отверката по боята. Селянията може да се пребори само с селяния (и с наличието на каско на колата).
 
  • Like
Реакции: Sky
От: madafaka България!

Така бяха счупили задното стъкло при мен, без причина, нито пречеше на някой колата. Просто ударено на 3 места с някакъв остър предмет и беше се напукало цялото.
 
От: madafaka България!

Не трябва да ви пука за външния вид. Аз имам драскотини, ожулвания и т.н. На няколко пъти взимам пари от каското, ама не я ремонтирам, а си ги харча за други неща. :) Единственото, което ме интересува е да няма ръжда. От там нататък ми е все тая и гледам да съм спокоен. Не ми трябва някаква лъскава и безупречна ламарина. Гледам вътре да е чисто и приятно, и двигателят да е в изправност. За другото хич не ми дреме. Даже искам на външен вид да изглежда възможно най-средностатистически, че да не привлича внимание.
 
От: madafaka България!

ще си паркирам аз на същото място и ще дебна аз една вечер и ще му стъжня живота една вечер..
Вместо да дебнеш цяла вечер, просто свърши малко работа по сайтовете. Това да дебнеш айдуци-кокошкари е все едно да удряш по Стара Планина с кирка:) В тази държава толкова е населено с такива идиоти, че не мога да броя до толкова:). Това не само е породено от постното финансово състояние на домакинствата, това просто си ни е в кръвта - гъзарията на дребно и показване на перки с анзунг за 3.50 адисас от Женския пазар.
Пълен игнор на такива и както четох някъде отгоре - на селянията се отговаря със селяния или бой:)
 
От: madafaka България!

Да работя по сайтове, напоследък е слабо искам бързи резултати, а няма такива предлагам услуги, не се купуват.. като цяло и интернет пазара е в застой поне за мен, не виждам нови ниши които да гарантират бързи пари... да кажеш не искам хиляди някакви джобни , по 600-700 лв на месец
Вместо да дебнеш цяла вечер, просто свърши малко работа по сайтовете. Това да дебнеш айдуци-кокошкари е все едно да удряш по Стара Планина с кирка:) В тази държава толкова е населено с такива идиоти, че не мога да броя до толкова:). Това не само е породено от постното финансово състояние на домакинствата, това просто си ни е в кръвта - гъзарията на дребно и показване на перки с анзунг за 3.50 адисас от Женския пазар.
Пълен игнор на такива и както четох някъде отгоре - на селянията се отговаря със селяния или бой:)
 
От: madafaka България!

Да работя по сайтове, напоследък е слабо искам бързи резултати, а няма такива предлагам услуги, не се купуват.. като цяло и интернет пазара е в застой поне за мен, не виждам нови ниши които да гарантират бързи пари... да кажеш не искам хиляди някакви джобни , по 600-700 лв на месец
Защото си кон с капаци, знам че бачкаш за google.bg бг сайтове, но там няма пари, с малки изключения, но инвестицията да се намесиш сред гоелмите не си заслужава. Вместо да дебнеш някакви идиоти зад кофите за боклук или да предлагаш услуги за стотинки за БГ пазара, просто отдели 500лв за курсове по английски и почни да правиш такива сайтове. Иначе ще се потиш в този форум с години и ще се чудиш защо другите правят кинти, а ти не:)
И друго, бързи резултати само в картоните на Дисни, бачкане си трябва и то голямо:)

Само погледни тарикатите със софтовете как реват като наебани девойки... Зощо реват, ами търсили са шорткът и сега Гошо им го вкарал анално. Тези животни няма да са само те. Ще има още и ще папкат бахура пак софтаджиите.
Ще се повторя, но няма как:) - блъскайте големи сайтове и ги брандирайте, яко социално присъствие в знаете къде, бранд линкове с текст отлево/десно:)
Примерно фейла с афф.сайт - по дяволите за какво му трябва да се бори за популярна броад думичка и да спами наляво-надясно с анкори, след като лонгтеила носи продажбите...
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky
От: madafaka България!

Винаги съм че чудил какво удоволствие може да ти достави да надраскаш така някоя кола просто рандом, ако някой ти има зъб вече е друго.
 
От: madafaka България!

За това.. който може да си позволи.. Гараж!

А който може да си позволи - да няма кола изобщо. Аз мога да си го позволя (не ми пука, че е социално неприемливо да нямаш кола и да не можеш да шофираш). Феновете на демонстративното потребление и робите на мнението на другите да му мислят.
 
От: madafaka България!

Моята я "зазимих", откакто пуснаха метрото :) Хем по-бързо, хем по-рентабилно. Когато ми се налага по работа да ходя някъде, излизам с колата иначе с метрото. Никога не съм й робувал, нито ще ми се напукат петите, ако ходя с градския транспорт.
 
От: madafaka България!

Направо ми пречерня .... преди 1 час забелязах че някои ми е надрал предния калник. С ключ или са камък направо е вдлъбнал чертата :evil: сутринта я измих и лъснах 2 часа седя пред нас и някои не му е харесало чуждата кола да е по лъсната от неговата. Пфффффф на платен паркинг паркирам по принцип и само 2 часа стоя пред нас и ебаха майката. Направо се чудя какво правя още в тая държава, а не се изнасям. Никога не съм ходил да драскам на някои колата дори и да не се имам с него, колата кво ми е виновна че ще ходя на нея да си го изкарвам. КОМПЛЕКСИРАНИ МЪЖЕ колкото искаш има!
 
От: madafaka България!

Я кажи къде я беше паркирал? На тротоар, пред гараж? И стига сте псували България, все едно никъде другаде по света не стават такива неща. Направо ми писна да чета нихилистични простотии. По цял свят могат да ти потрошат колата, да ти надраскат колата, да те ударят, да ти разбият колата или да я откраднат. Правете си пълно каско и спете спокойно.
 
От: madafaka България!

Докато Германия, произвежда следващиият модел Audi Q7, в България си дерем колите. Май наистина матр'яла е лош!
 
От: madafaka България!

Я кажи къде я беше паркирал? На тротоар, пред гараж? И стига сте псували България, все едно никъде другаде по света не стават такива неща. Направо ми писна да чета нихилистични простотии. По цял свят могат да ти потрошат колата, да ти надраскат колата, да те ударят, да ти разбият колата или да я откраднат. Правете си пълно каско и спете спокойно.

Колата беше паркирана пред нас, пред оградата. На цялата улица има спрени коли пред къщите на хората, тротоар има но не се използва всеки си ходи по улицата. КАСКО няма да плащам, не стига че плащам един куп други глупости, а ако започна и каско да плащам по добре да се движа с такси. Докато българите сме с толкова тъп манталитет никога няма да се оправим. Ще ходя аз да драскам на някои колата, а няма да го извикам и да му кажа това което имам да му казвам. Чикиджийска история.

ПП: Между другото преди няколко дни си махнах старите стикери, които имах от последното каско, а от както имам колата си имаше стикери и никои не я е драскал умишлено.
 

Горе