Manowar 1988 - $1

primecode

Active Member
Не намирам подходящ форум/подфорум затова го пускам тук.
Плащам $1 (PayPal) на първия който ми даде линк към торент файл (който работи, разбира се и може да се възпроизведе) за търсенето от заглавието.

Условия:
- търся FLAC формат
- всеки с по-ниска репутация от моята ще си получи долара след проверка от мен, важи и обратното

Забележка:
Не ми давайте просто линк, уверете се, че работи, както и да може да се възпроизвежда.

P.S.
Сега се усетих, че звучи малко "нелегално". Извинявам се за начина на предложението. Просто търся качество в дигитален формат на ниска цена. Давайте предложения.
 
Последно редактирано:
От: Manowar 1988 - $1

Не намирам подходящ форум/подфорум затова го пускам тук.
Плащам $1 (PayPal) на първия който ми даде линк към торент файл (който работи, разбира се и може да се възпроизведе) за търсенето от заглавието.

Условия:
- търся FLAC формат
- всеки с по-ниска репутация от моята ще си получи долара след проверка от мен, важи и обратното

Забележка:
Не ми давайте просто линк, уверете се, че работи, както и да може да се възпроизвежда.

P.S.
Сега се усетих, че звучи малко "нелегално". Извинявам се за начина на предложението. Просто търся качество в дигитален формат на ниска цена. Давайте предложения.

Давам ти този линк http://www.torrentino.net/torrent/491198 . За да свалиш натисни Скачатъ (добре че е Гугъл преводач) . Пише, че са flack. На лично ти изпращам и paypal.
 
От: Manowar 1988 - $1

Давам ти този линк http://www.torrentino.net/torrent/491198 . За да свалиш натисни Скачатъ (добре че е Гугъл преводач) . Пише, че са flack. На лично ти изпращам и paypal.
Черпи го 1 линк колегата, недей така материалистично :shock:
 
От: Manowar 1988 - $1

Черпи го 1 линк колегата, недей така материалистично :shock:

Ами колегата е обявил в темата иначе в други теми свързани с откриването на неща от торенти съм помагал без нещо в замяна. Така, че ако трябва нещо да се открие мога да помогна винаги стига да прочета темата.
 
От: Manowar 1988 - $1

Качеството е задоволително, но обикновено е така с по-старите албуми, не може да се очаква да е със съвременно качество ;)
@9876 ще си получи след малко наградата
 

Горе