Да, и това е интересно, не бях се замислял. В този ред на мисли - удържа ли се нещо от тези "задържаните пари", като услуга от ваша страна?
Да, 15% от всяка транзакция. Упоменато е в общите условия.
 
Ок, изненада ме.

Обаче основният проблем за един фрийлансър в тоя сайт е липсата на опции да си прави маркетинг. В момента като гледам мога да си напиша само името и часовата ставка. И после да пускам оферти - 500 лв, 700 лв, ... Демек цената е единствен маркетингов инструмент. Няма къде да си закача портфолио, линкове и т.н.

Най-ниската цена печели.
 
Ок, изненада ме.

Обаче основният проблем за един фрийлансър в тоя сайт е липсата на опции да си прави маркетинг. В момента като гледам мога да си напиша само името и часовата ставка. И после да пускам оферти - 500 лв, 700 лв, ... Демек цената е единствен маркетингов инструмент. Няма къде да си закача портфолио, линкове и т.н.

Най-ниската цена печели.
Има функция да качиш прикачен файл, т.е. твоето резюме, CV и т.н. и да напишеш няколко думи за теб като описание. Ще се постараем да наблегнем върху този проблем.
 
15% !! Абсурд..! Психологическата граница е 7% ;)

Едно време у школото имаше полезни предмети, като "психология на цените"..са май теквиз работи нема, явно
 
15% !! Абсурд..! Психологическата граница е 7% ;)

Едно време у школото имаше полезни предмети, като "психология на цените"..са май теквиз работи нема, явно
Upwork от край време си взимат 20% и цял свят ги използва.
 
Да, 15% от всяка транзакция. Упоменато е в общите условия.

Привет, не знам какво се обясняваш на хора живеещи със родителите си, тези момчета нямат един бизнес през живота си, техните ги издържат. Прегледах платформата и има няколко проблема, но определено е повече от добре. Ако слушаш тези деца няма да стигнеш далеч, те като цяло не са и точно деца, над 25 годишни са. Не си губи времето с губещи хора, времето е ценно. Залагай главно на английски език на платформата.


Поздрави,
Станимир И
 
Ти нямаш и 2% от моя бизнес опит, палячи :) Само се дереш по форума, кълчиш се, ЯКИ ПОЗИ, влизаш с по 100 ника, секви интервенции прилагаш.. и пак си си същия гламар... :D
 
Upwork от край време си взимат 20% и цял свят ги използва.

Ох няма как да се сравняваш.. Ти ги достигни на половина, па пусни и 25% ;)
Грешна стартова стратегия си предприел, не стават така нещата.
 
Привет, не знам какво се обясняваш на хора живеещи със родителите си, тези момчета нямат един бизнес през живота си, техните ги издържат. Прегледах платформата и има няколко проблема, но определено е повече от добре. Ако слушаш тези деца няма да стигнеш далеч, те като цяло не са и точно деца, над 25 годишни са. Не си губи времето с губещи хора, времето е ценно. Залагай главно на английски език на платформата.


Поздрави,
Станимир И
Благодаря ти за съветите и подкрепата! Със сигурност ми е нужна такава. :)
 
Последно редактирано:
Тия UP-ове са за кво са.. с цел реклама или за съвети, щото ако е второто, нали получи вече такива, със Станчо си благодарихте, цунахте се.. кво повече, другото нали не става :)

Казах ти, че след година ще четем "продава се иновативна и перспективна платформа", ама не ти понасят критиките, още повече - градивните и май май точно така ще стане.. поне си натренира коденето, нема да е съвсем фира цялата работа ;)
 
Тия UP-ове са за кво са.. с цел реклама или за съвети, щото ако е второто, нали получи вече такива, със Станчо си благодарихте, цунахте се.. кво повече, другото нали не става :)

Казах ти, че след година ще четем "продава се иновативна и перспективна платформа", ама не ти понасят критиките, още повече - градивните и май май точно така ще стане.. поне си натренира коденето, нема да е съвсем фира цялата работа ;)
Не виждам с какво ти пречи моята тема. Ти си един гаден хейтър, който не може да понесе това, че хората правят много по - добри неща от теб. Ако имаш нещо да казваш можеш да го направиш на ЛС или заповядай да се видим на живо. Не желая повече спам от теб тук, безполезен си с тези коментари. Хубав ден!
 
Какво добро си направил?? 15% :D:D Тва ако е добро, аз съм Дева Мария :D:D:D

Не можеш да имаш каквито и да е претенции за участие в тази тема, защото реално това е БЕЗПЛАТНА реклама.. сеш ли се?? ;)

Напротив, полезен съм, ама ти си куха лейка и не мое да вденеш дори.. Всъщност, имаш ли поне два платени проекта от както си го пуснал сайта :)
 

Горе