Mass Mail над 7000 покани

vakarelski

Member
Здравейте, имам няколко сайта в които бих могъл да изпратя масов емайл на над 7000 потребителя (Мъже / Жени) възрастова граница от 13 до 55 г. Главно хората са ориентирани към сайтове за обяви, забавления и запознанства. Има ли желаещи и какви пари бихте дали за тази услуга...?

п.с пускам поста главно за ориентир.
 
От: Mass Mail над 7000 покани

БГ ли са? а и продаваш списъка или ще изпратиш мейлите вместо мен примерно?
 
От: От: Mass Mail над 7000 покани

БГ са, ще го направя през админ панелите на сайтовете (надявам се това отговаря на въпроса) дали продавам списъка. :)

БГ ли са? а и продаваш списъка или ще изпратиш мейлите вместо мен примерно?
 
От: Mass Mail над 7000 покани

колко парички искаш, а и за колко време ще минат, и може би едит технически въпрос как точно ще ги пратиш
 
От: От: Mass Mail над 7000 покани

колко парички искаш, а и за колко време ще минат, и може би едит технически въпрос как точно ще ги пратиш

Просто е, изградил съм система за масов мейл до всички потребители в базата данни на тези сайтове в които ще пусна. Въвеждам заглавие и текст на съобщението и изпращам.

колко парички искаш
колко пари?

В темата горе съм написал, предложете вие сума за тази услуга. (ясно е, че ще предложите по-малко) но все пак бъдете субективни.
 
От: Mass Mail над 7000 покани

аз давам 30 лв.
въпроса ми относно пращането беше от гледна точка на това как ще съм сигурен че си ги пратил.
7000 на веднъж са си отвсякаде спам, освен това повечето доставчици имат ограничение за маилите на час които излизат през техните машини, освен ако си имаш собствен сървър,
другият вариант е директо през някой компютър да минат като е почти сигурно че ще бъдат хванати като спам ...
а и още нещо, това съобщение нали може да е ХТМЛ?

а и още нещо тази възрастова граница много широко понятие, :) като са от няколко сайта поне на какви теми са, просто питам понеже да пращам съобщение на 13-14-15-20 годишни ми е леко безпредметно, имаш ли идея процентнтно долу горе как са разделени?
 
От: Mass Mail над 7000 покани

тези 7000 ги събирам от 3 сайта. Да разбереш дали съм ги изпратил.. ами 100% няма как да стане това. Единствено според мен по посещенията ще разбереш че това е станало. 70% от хората са над 18 години и са зарибени по сайтове за запознанства и забавления.

Единия сайт е за обяви, другия запознанства, 3-тия игри, забавления...
 
От: Mass Mail над 7000 покани

Горките хорица дето са се регистрирали в сайтовете на vakarelski си нямат идея, че им предстои да бъдат оспамени. И аз имам хиляди мейли в сайтовете, но никога няма да си позволя да ги оспамя.
 
От: Mass Mail над 7000 покани

Горките хорица дето са се регистрирали в сайтовете на vakarelski си нямат идея, че им предстои да бъдат оспамени. И аз имам хиляди мейли в сайтовете, но никога няма да си позволя да ги оспамя.

VtoriChepik ти си прав, но не съм казал че ще го направя ;) виж п.с в първия пост.
 
От: Mass Mail над 7000 покани

а каква ти е идеята? да видиш колко струва?
 
От: Mass Mail над 7000 покани

Въпрос на бизнес етика е да не се злоупотребява с личната информация, която са ти поверили клиентите. Всеки сам си решава как да процедира с бизнеса си.
 
От: Mass Mail над 7000 покани

Въпрос на лиготия е да имаме претенции по време на криза.
Когато е умерено (1-2 мас мейла на седмица) защо не?
Определи цена, и си запази условие - да не приемаш обявата!
 
От: Mass Mail над 7000 покани

Бизнеса със спам е като бизнеса с кражба на жици. Спамерите са интернетските цигани.
 
От: Mass Mail над 7000 покани

Напълно съм съгласен!
Но не мисля че в случая Вакарелски попада в тази графа!
По скоро могат да са си взаимнополезни с някой тук, от колкото да нанесат "сериозна вреда" на спокойствието в интернет пространството с едни 7000 писма....
 
От: От: Mass Mail над 7000 покани

Напълно съм съгласен!
Но не мисля че в случая Вакарелски попада в тази графа!
По скоро могат да са си взаимнополезни с някой тук, от колкото да нанесат "сериозна вреда" на спокойствието в интернет пространството с едни 7000 писма....

Напълно си прав takamato. Вместо да се упрекваме един друг ..тези така да ги наречем покани може да са Ви от полза ( както и на мен в това трудно време )..

Ако всичко бъде умерено не виждам какъв е проблема? Покани с цел реклама се получават и в големите интернет медии.

VtoriChepik Все пак всеки има мнение, запази го! Имаш правото.. но какво ти пречи да определиш цена която според теб е достойна за услугата?!
 
От: Mass Mail над 7000 покани

пи4ове, пи4ове, 4ешем си езиците кое е ети4но и кое не, дали ще го наречем спам или покани е абсолютно се тая, дали ще ги пратим по 1, 2 на час или 7000 на веднъж пак е се тая, зависи дали ще минат, пак питам каква точно е аудиторията и цената ок ли е? и пак ще ги пращаш ли или не? и последно техническото изпълнение :)
 
От: Mass Mail над 7000 покани

Ами за сравнение ще ти кажа ,че до преди няколко месеца продавах 5 000 изпратени мейла (съ сстатистика и т.н. ) за 8$
Ти си направи сметката колко можеш да поискаш и колко можеш да вземеш.
 
От: Mass Mail над 7000 покани

xopacuo за сега няма да изпращам, цената която предложи не е зле но по скоро бих казал 40лева. Относно възрастовата граница ето тук съм ти отговорил http://www.predpriemach.com/showpost.php?p=97250&postcount=8 ..

palq4o пич всеки си определя цена мисля че знаеш това добре. Относно статистиката, би ли ми обяснил как след масов мейл даваш статистика, кое по точно им показваш на клиентите ? Може би им показваш до кои имейли си изпратил :lol:
 
От: От: Mass Mail над 7000 покани

"Може би им показваш до кои имейли си изпратил :lol:"

аз пък не виждам нищо смешно тук, аз съм правил подобни репорти.
иначе аз мога да ти кажа че съм пратил на 20 000 души и реално да не пратя нито един.

относно възрастовата граница не го бях видял това, благодаря за инфото, но с оглед на посочената информация цената пада.

в допълнение от къде мога да бъда сигурен 4е админ-а от където ще пунеш мейлите не е бъгав и ще минат всички?
 

Горе