Продава се: messi-ronaldo.info , moomoo.info и др.

В момента продавам, всички тези домейни - само пробно, някои от тях дори да има интерес смятам да си ги запазя.

Интересно ми е, някой който е навътре в тоя бизнес, дали би ги оценил като нещо струващи.

upload_2017-7-31_18-54-19.png
 

Прикачени файлове

  • upload_2017-7-31_18-53-39.png
    upload_2017-7-31_18-53-39.png
    229.9 KB · Преглеждания: 5
Последно - продаваш ли ги, или не? Какви са тия продавам ги, ама не ги продавам, само глупости ръсиш като те гледам...
 
Последно - продаваш ли ги, или не? Какви са тия продавам ги, ама не ги продавам, само глупости ръсиш като те гледам...
Зависи от цената. Засега ги продавам пробно, ако някой иска да ги купи на цена която ме удовлетворява, ги продавам.
Само n-w-o.info като цяло не смятам да продавам.
 
+ leakyweaks.org
 
deffnews.info съм го пуснал онлайн.
 
nwotoprated.org
futbolninovini.online
tamarion.info
 
Последно редактирано:
LIGHTEX.TOP - 10 lv.
 
И за какво купуваш такива домейни и не ги развиваш? Хората се хващат на някой проект и го развиват 2-3 години и вадят приходи. Ти за седмица правиш сайт, продаваш го, триеш го, домейните продаваш. нищо няма да излезе от тая история. И пак тея тъпи домейни, колко ще ти докарат ако бачкаш по тях няколко месеца? по 0.50 на ден от адсенс? То голяма оферта няма що. Да си беше седнал на гъза 5-6 месеца да учиш програмиране, след 2 години поне няма да се чудиш от кой да искаш пари и в какви схеми да се забъркваш.
 
И за какво купуваш такива домейни и не ги развиваш? Хората се хващат на някой проект и го развиват 2-3 години и вадят приходи. Ти за седмица правиш сайт, продаваш го, триеш го, домейните продаваш. нищо няма да излезе от тая история. И пак тея тъпи домейни, колко ще ти докарат ако бачкаш по тях няколко месеца? по 0.50 на ден от адсенс? То голяма оферта няма що. Да си беше седнал на гъза 5-6 месеца да учиш програмиране, след 2 години поне няма да се чудиш от кой да искаш пари и в какви схеми да се забъркваш.
Не отричам... За независим проект с ЛЕГАЛНО съдържание в БГ въобще не смятам, че могат да се вадят някакви пари от адсенс. Абе опитвал съм се да уча програмиране, но тия математически истории ме влудяват.
 
Олее ако регистрантите знаеха че ще похарчиш толкова пари за тия тъпи домейни, щяха да ги забранят!!!!!
 
Кои математически истории?
Еми програмните езици са вид математика...
Олее ако регистрантите знаеха че ще похарчиш толкова пари за тия тъпи домейни, щяха да ги забранят!!!!!
Защо да са тъпи :)
 
Продавам ги всички за 50 лв, повечето са само домейни, има няколко на които е качвано.
 
sme6no.online - 187 ембедни клипа на тема забава, смях, изцепки и прочее.
 
Продавам futbolnaistoriyaistatistika.info

По думи футболни анали е на 1 стр. 1 място
По думи футболни хроники е на 1 стр. 1 място
По думи посещаемост на световни първенства е на 1 стр. 1 място
По думи невероятни футболни случки е на 1 стр. 1 място
По ключови думи футболна история и статистика е на 1 стр. 5 място.
По думи Йохан Кройф история е на 1 стр.
По думи футболни комикси е на 1 стр.
По думи ференц пушкаш история е на 1 стр.
По думи Лев Яшин черният паяк е на 1 стр. 3 място.
 
99& diskont?
 
lefskissjarezultati. com е по евтин, между другото.
 

Горе