Meta description и как да оправя грешка на програмист без пеналти

Arhangel

New Member
значи въпроса ми е следния

програмиста е набил "мама му мръсна", следното нещо в края на keywords и description във всичките статии в сайта.

"..................... 120 символа релативни за сайта, но не за конкретния материал "

ако ги махна означава да променя keywords и дескрипшън на всички статии, което на знам как ще повлияе защото някои от тях се класират доста добре

въпроса е че като имам към 120 повтарящи се нералативни символа в всички дескрипшъни :( излизам 1. извън рамката за брой символи 2. подавам некачествена информация

не знам какво да правя ако някой даде акъл ще съм много благодарен
 
От: Meta description и как да оправя грешка на програмист без пеналти

Няма да е лощо сайт да дадеш. WP ли е?
 
здрати братле отдвана не беше писал :) там където ги е захапал и се ранкват добре с какъв дескрипшън ги е захапал със основната част и 'спаменрския' некоректен или си е захапало нещо друго от текста като дескрипшън ?

ако е захапало като друго отговора идва сам явно го игнорира и предпочита другото... даже и си мисля че е така е станало :)

винаги може да направиш един тест да махнеш повтряшата се част от дескрипшъна и я замениш с нещо по полезно или снищо ще падне малко и после трябва да върне даже още статии да се ранкнат по добре ако не върне винаги може да го върнеш в изходно положение и да събмитнеш един сайт мап отново :)

най важното виж как те е захапало и предцени утре ще погледна иначе не мисля че е толкова зле и с повторенията
 
Последно редактирано от модератор:

Горе