Meta Description, Title и keywords

Dean

New Member
Здравейте имам едно сайтче за красиви българки, само със снимки е и искам да ви питам какви трябва да бъдат мета дескрипшъна и тайтъл, може ли да бъдат еднакви например Мария Георгиева на 20 години от София или не става така. А също така и Meta keywords колко думи е най-добре да въведа. И когато пиша мета дескрипшъните, тайтъла и кейуорда трябва ли да се въвешдат с някакави кодове или направо си ги пиша нормални
 
От: Meta Description, Title и keywords

Ако тайтълите са ти "Мария Георгиева на 20 години от София", очаквай скоро посещения от рода на С.кс с Мария Георгиева или нещо от рода. Тайтъла, трябва да описва снимката кратко, а описанието по-обстойно, но, ако разчиташ това да го прави юзъра, то направо забрави, тях ги интересува най-вече да си постнат снимката независимо дали ще е разголена или не. :)

Здравейте имам едно сайтче за красиви българки, само със снимки е и искам да ви питам какви трябва да бъдат мета дескрипшъна и тайтъл, може ли да бъдат еднакви например Мария Георгиева на 20 години от София или не става така. А също така и Meta keywords колко думи е най-добре да въведа. И когато пиша мета дескрипшъните, тайтъла и кейуорда трябва ли да се въвешдат с някакави кодове или направо си ги пиша нормални
 
От: Meta Description, Title и keywords

Значи не мога да ползвам един и същ title и meta description, за всяка снимка трябва да измислям title,то ще падне мислене .... :d
 
От: Meta Description, Title и keywords

Можеш да го ползваш за тайтъл но каквито тайтълите такъв и трафика

Описанията също трябва да са уникални минимум 70 букви максимум 160

Направи го името и годините и градът да отиват в тайтъла - А кратко описание за това къде са учили и какви интереси имат в мета описанието

Мета киуорди не ти трябват
 
  • Like
Реакции: Dean
От: Meta Description, Title и keywords

Ок мерси :)))))))))))
 
От: Meta Description, Title и keywords

А на кирилица ли да пиша всичко или на латиница
 
От: Meta Description, Title и keywords

Zvisi, за kakvo, искаш, da, се, klasira6. ;)

А на кирилица ли да пиша всичко или на латиница
 
От: Meta Description, Title и keywords

За сега ги пиша на кирилица. Имам още едно въпросче, ползвам Google analytics и StatCounter за да следя посещенията. Повечето трафик ми идва от фейсбук, защото там поствам линкове към снимките, които съм качил в сайта, но има и такива източници на които пише (No referring link) а за гугъл анализ (not provided) Много се чудя тези от къде идват тези посещения
 
От: Meta Description, Title и keywords

И още нещо каква е разликата между тези два източника referral и organic
 
От: Meta Description, Title и keywords

Ама ти наистина сериозно ли задаваш такива въпроси? В форума съм 99% сигурен, че е тъпкано с подобни теми и много отговори, ако си мислиш, че всеки е длъжен в форума да отговаря на всичко то жестоко се лъжеш.

Гледай си фейсбук трафика, а за трафик от търсачките прочети повече теми. Има много в форума.
 

Горе