Microsoft Windows 8.1 Professional за $41, това реално ли е?

От: Microsoft Windows 8.1 Professional за $41, това реално ли е?

Ами аз като тествах осмицата ми пратиха линк дая лиценцзирам и след това минах на 8,1 без да плащам нищо
 
От: Microsoft Windows 8.1 Professional за $41, това реално ли е?

Братко, за ъпгрейд на оригинална седмица или експи цената е ниска, ама ти казваш, че експито ти не е оригинално,,, еми кво очакваш, ако чекаш некой ти даде крак щесе набуташ
А иначе може да пробваш с активаторите в пиратебей
 
От: Microsoft Windows 8.1 Professional за $41, това реално ли е?

Братко, за ъпгрейд на оригинална седмица или експи цената е ниска, ама ти казваш, че експито ти не е оригинално,,, еми кво очакваш, ако чекаш некой ти даде крак щесе набуташ
А иначе може да пробваш с активаторите в пиратебей
Бластере чети бе да ева мааму. Аз търся да купя, не да ъпгрейд-вам.
 
От: Microsoft Windows 8.1 Professional за $41, това реално ли е?

Бластере чети бе да ева мааму. Аз търся да купя, не да ъпгрейд-вам.

Уфф, ама цената,,, може да купиш оригинално експи и да ъпгреднеш за помалко от оригинален 8,1
 
От: Microsoft Windows 8.1 Professional за $41, това реално ли е?

Уфф, ама цената,,, може да купиш оригинално експи и да ъпгреднеш за помалко от оригинален 8,1
Ами така с недомлъвки не ми помагате. Ако знаете нещо или казвайте всичко или подминавайте темите.
 
От: Microsoft Windows 8.1 Professional за $41, това реално ли е?

Ами язе ти казах да проваш новия Уиндоус 10 и като излезе офицялния рилийз щего вземеш на преференциална ниска цена, а ти през това време също ще си на него ама неофициално, а провно
 
От: Microsoft Windows 8.1 Professional за $41, това реално ли е?

Ами язе ти казах да проваш новия Уиндоус 10 и като излезе офицялния рилийз щего вземеш на преференциална ниска цена, а ти през това време също ще си на него ама неофициално, а провно
Половин година да работя на нещо което не се знае дали няма да спре когато му кефне?
 
От: Microsoft Windows 8.1 Professional за $41, това реално ли е?

Половин година да работя на нещо което не се знае дали няма да спре когато му кефне?

Ама то няма да спре
Знам защото така купих осмицата и след това я направих на 8,1 безплатно
 
От: Microsoft Windows 8.1 Professional за $41, това реално ли е?

Бъговете са почти невидими за обикновения потребител, имено затова е тестова версия и слез това може да я лицензираш евтино
 
От: От: Microsoft Windows 8.1 Professional за $41, това реално ли е?

?!? Най-евтино викаш а? Или пак аз не съм разбрал нещо.

запетайките вече никой не ги пише, ама поне ги четете защото не са отменени...
 

Горе