Miss Hosting - нов агресивен играч на пазара

Няколко въпроса към Miss Hosting, ако може:
- фактурата за покупка коя фирма я издава - шведската?
- каква е цената на .bg домейн след първата година?

И изглежда малко странно на хостинг фирма домейнът да й изтича след по-малко от година, не че и една от другите фирми цитирани тук не е така... Поне на мен ми е странно, да не засегна някой. :)

Все пак добре дошли на българския пазар, успехи!
 
Няколко въпроса към Miss Hosting, ако може:
- фактурата за покупка коя фирма я издава - шведската?
- каква е цената на .bg домейн след първата година?

И изглежда малко странно на хостинг фирма домейнът да й изтича след по-малко от година, не че и една от другите фирми цитирани тук не е така... Поне на мен ми е странно, да не засегна някой. :)

Все пак добре дошли на българския пазар, успехи!
След година ще можеш да им вземеш домейна за 300 лева от Калин.
 
Няколко въпроса към Miss Hosting, ако може:
- фактурата за покупка коя фирма я издава - шведската?
- каква е цената на .bg домейн след първата година?

И изглежда малко странно на хостинг фирма домейнът да й изтича след по-малко от година, не че и една от другите фирми цитирани тук не е така... Поне на мен ми е странно, да не засегна някой. :)

Все пак добре дошли на българския пазар, успехи!

Здравейте,

В отговор на Вашето запитване:

1.По въпроса с фактурите - Всички фактури за наши клиенти се издават към българска фирма, регистрана в България и с 20% ДДС.

2.Цена на .BG домейн за втората година - Подновяване и трансфер на .BG домейн в MissHosting е на цена от 42лв с включено ДДС.

Уверявам Ви, че всички услуги които предлагаме са РЕАЛНИ и качествени. Всеки който желае да се увери в това е добре дошъл при нас!

Поздрави,
Димитър Атанасов
MissHosting
 
Здравейте,

В отговор на Вашето запитване:

1.По въпроса с фактурите - Всички фактури за наши клиенти се издават към българска фирма, регистрана в България и с 20% ДДС.

2.Цена на .BG домейн за втората година - Подновяване и трансфер на .BG домейн в MissHosting е на цена от 41лв с включено ДДС.

Уверявам Ви, че всички услуги които предлагаме са РЕАЛНИ и качествени. Всеки който желае да се увери в това е добре дошъл при нас!

Поздрави,
Димитър Атанасов
MissHosting

Здравейте,
Цените, които сте обявили без ДДС ли са?
И ако да - явно не спазвате законодателството в БГ, че цените се обяввяват като крайни с включено ДДС...
 
Здравейте,
Цените, които сте обявили без ДДС ли са?
И ако да - явно не спазвате законодателството в БГ, че цените се обяввяват като крайни с включено ДДС...
Здравейте,

На нашия сайт е обявено изрично дали цените са с включен ДДС или не.

Поздрави,
Димитър Атанасов
MissHosting
 
Както посочих и по-горе, цените са следните:

За първата година цената на .BG домейн е 19лв. без ДДС и 23лв. с включен.
При подновяване или трансфер цената е 35лв. без ДДС и 42лв. с включен такъв.

Поздрави,
Димитър Атанасов
MissHosting
 
Цената за първата година на .BG домейн е 19лв. без ДДС и 23лв. е с включен.
При подновяване или трансфер цената е 35лв без ДДС и 42лв. с включен такъв.

Поздрави,
Димитър Атанасов
MissHosting


Значи досега много ви се радвах, че като нов играч на пазара ще има някакво раздвижване. Но за съжаление излиза, че се опитвате да мамите с цените, като не ги обявявате коректно на сайта си. Аз лично ще пусна жалба до комисията за защита на потребителите, за да спрат тези измамни практики.
 
Значи досега много ви се радвах, че като нов играч на пазара ще има някакво раздвижване. Но за съжаление излиза, че се опитвате да мамите с цените, като не ги обявявате коректно на сайта си. Аз лично ще пусна жалба до комисията за защита на потребителите, за да спрат тези измамни практики.

Както вече Ви информирах, на нашия сайт е посочено дали цените са с включен ДДС или не.
Разбира се, всеки е напълно свободен да изразява своето мнение публично и ние Ви благодарим за това.
MissHosting България се старае да предложи на своите клиенти високо качество на услуга, качествена поддръжка на възможно най-достъпна цена.

Поздрави,
Димитър Атанасов
MissHosting
 
Както вече Ви информирах, на нашия сайт е посочено дали цените са с включен ДДС или не.
Разбира се, всеки е напълно свободен да изразява своето мнение публично и ние Ви благодарим за това.
MissHosting България се старае да предложи на своите клиенти високо качество на услуга, качествена поддръжка на възможно най-достъпна цена.

Поздрави,
Димитър Атанасов
MissHosting

Явно вие въобще не знаете какво пише във вашия сайт ...
 
Няма лошо, че родните компании имат малко конкуренция, като имаш предвид, че „.bg“ домейнът се предлага на цена от 30€. Но трудно някой зелен може да ме изкуши само с цена, когато просто не ми вдъхва доверие. Малко ли хостинг компании залязоха още преди да изгреят. Врял и кипял съм в тази област. Положението е такова, че ако „.bg“ домейнът се предлага по 30€ и вие ги дадете, значи или наистина вярвате в неговата стойност, или не оценявате вашите 30€. Внушена ни е една коварна илюзия, че домейнът действително струва повече от цената, на която се предлага и ни искат за него.
 
Явно вие въобще не знаете какво пише във вашия сайт ...
3162g61.png


Лека вечер!

Поздрави,
Димитър Атанасов
MissHosting
 
Колкото повече се опитвате да оправдаете грешката си / или пък не е грешка/ с некоректно написаните цени, толкова повече ми падате в очите / предполагам, че не само в моите/.
 
@Димитър Атанасов - @Angell в случая е прав. Този надпис, че посочените цени са без включен ДДС е грешка и могат да ви глобят за това. Задължени сте да публикувате крайната цена, с включен ДДС, поправете си грешката или очаквайте глоба.
 
Доста хора си купиха .BG домейните от там. Казаха, че нямат проблем.
 
@Димитър Атанасов - моля, проверете член 19 от ЗЗП и после ми пишете на лично как ще ме почерпите за тази препратка :D
Ако клиента е юридическо лице, този член губи сила. - за справка МЕТРО ;)
 
Аз лично се зачудих защо името на компанията е такова, не че ми дреме. Ама малко дискриминативно откъм мъжката част.
 

Горе