mobio fortumo wisdom или smszona?

От: mobio fortumo wisdom или smszona?

Здравейте,
мисля да пусна 1 сайтче и да има SMS разплащания. Изчетох тази тема и горе долу видях коя фирма препоръчвате.
Ето и моя случай:
сайт за запознанства - все още не съм избрал каква да е системата за сайта тъй като трябва все пак да може да се интегрират лесно SMS плащанията. Може би съм се спрял на oxwall. Преди един ми интегрира mobio в oxwall-а,но в следствие на това и онова съм изтрил всичкия сорс. Разгледал съм и други системи за запознанства/социални мрежи а може сайта да се пише и от 0. Все още не знам дали искам сайта да ми минава през фирмата ми или ще се регистрирам като физическо лице. Мисля, че гоня клиенти само от нашата държава.
Та с две думи коя система ще ми препоръчате, която да може лесно да се интегрира в CMS-а,ще се ползва за България,физическо(юридическо лице) и разбира се да има най-добра печалба.
Поздрави!
 
От: mobio fortumo wisdom или smszona?

В твоя случай МОБИО - лесно получаване, сравнително по-висока комисионна от приходите. Още повече, че търсиш БГ клиенти.
Бих ти препоръчал Фортумо в случай, че искаш интернационален таргет, но при тази фирма мин праг за плащане е 100 евро и освен това приходите от 1 смс са доста по-малки от тези на МОБИО. Плащането мисля, че беше след 2 месеца при Фортумо. МОБИО мисля, че месечно при достигане на 50 лв.
 
От: mobio fortumo wisdom или smszona?

Здравейте,
написах писмо на mobio.bg, но отговор все още няма, а на онлайн чат с оператор сигурно 3 минути чакам на "моля изчакайте връзка с оператор на Mobio.bg"

Малко съм капризен и не обичам такива несериозни работи. Последното което целя е да се скарам с mobio.bg, но при такъв support...Моля погледнете си писмата и отговорете на време.
 
От: mobio fortumo wisdom или smszona?

Здравейте,
написах писмо на mobio.bg, но отговор все още няма, а на онлайн чат с оператор сигурно 3 минути чакам на "моля изчакайте връзка с оператор на Mobio.bg"

Малко съм капризен и не обичам такива несериозни работи. Последното което целя е да се скарам с mobio.bg, но при такъв support...Моля погледнете си писмата и отговорете на време.

Никакъв шанс да ти отговорят на мейл или на онлайн чата. Има телефон някъде в сайта, само така можеш да се свържеш с тях.
 

Горе