MOGO.BG - ВЪПРОС

HighLifer

Member
Здравейте колеги.
Искам да питам дали някой от вас е ползвал услугите на мого.бг
Става въпрос за коли на лизинг, понеже мой приятел мисли да не дава пари на куп, а да съчетае нещата с тях. Някой бил ли е техен клиент, и ако да какви са ви мненията за тях. Понеже един ми казва добри, друг ми казва лоши новини и така.
 
Сбъркал си форума с този въпрос. Тук никой не си купува Бентли или Ролс на лизинг. Тук хората имат отстъпки за количество.
 
Колега, първо че не си ти човека, който да ми го каже това.
Второ задал съм въпрос и не всеки тук е човек с 100,000лв в джоба, така че не ми се прави на "интересен", ако нямаш какво да кажеш по темата.
 
Реших да им видя лихвите и са малко солени сравнение с тези на банките. Примерно въведах сума за кола 11 500 и има самоучастие, така че заема става 10175 и месечната вноска е 1049лв при изплащане за 12 месеца. Това прави общо 12 588лв. За същата сума в повечето банки месечната вноска е по 850-900лв. Общо изплащаш средно 10500 - 10900лв. 2 000лв разлика и при кола която струва само толкова.

Не знам защо хората все още ползват такива небанкови институци... Като искаш да взимаш заем по-добре отиди в някоя банка и ще получиш много по-добри условия. Ако банката ти откаже значи имаш проблем с финансите което е знак, че не трябва да взимаш кредит(или още един ако имаш вече.)
 
Колега, първо че не си ти човека, който да ми го каже това.
Второ задал съм въпрос и не всеки тук е човек с 100,000лв в джоба, така че не ми се прави на "интересен", ако нямаш какво да кажеш по темата.
"Колега" можеш да наречеш някой първолак, не мен. Ако не разбираш иронията и сарказма няма да преживееш дълго във форума. Твоя приятел е свободен да си направи профил тук и да пита, ако не се притеснява. Или пък ти да си перефразираш въпроса, ако нямаш някакви притеснения. Сериала "един приятел, мисли да... " сме го гледали 100000 пъти.
 

Горе