Moneybookers - интегриране плащане към сайт?

От: Moneybookers - интегриране плащане към сайт?

Е без реален бизнес как искаш да обработваш кредитни карти? С един мижав блог?!?

На това му се вика fraud!

Отделно - ако използваш данните на приятелите си. По едно време Skrill ще поискат да изпратиш документи с които да удостовериш че точно ТИ си собственик на фирмата. Следва проверка... тогава какво правим... а, да в НПК има член за тези действия... както се пееше в една песен "всички сме хора за затвора"
 
От: Moneybookers - интегриране плащане към сайт?

Да, да.
Съгласен съм. Просто се чудех дали не може нещо да се използва някоя вратичка. Тя ще е единствената, която прави плащания - и се надявах - най-много да й звъннат на нея и да я питат реални ли са транзакциите.

Риск си е, да. Просто ме боли душичката като знам че ще плащам с 4-500лв. повече комисиони така. Но може би най-добре с Moneygram и да ми е мирна главата.

И все пак, някой ако има някаква интересна идея, може да сподели.
 
От: Moneybookers - интегриране плащане към сайт?

Имам интересни идеи, но са свързани с "от 3 до 5 години" и ме отказват.

Ако ти искаш, но годините си остават де... а разходките и изгубените нерви няма кой да ти ги плати...
 
От: Moneybookers - интегриране плащане към сайт?

А да - skrill имат лимит от 22 х.евро за 90 дена при вдигане на всички лимити.

Ако твоите хора са ТОЛКОВА големи - защо не вземат виртуален POS терминал от банка (има го даже и в БГ) и не използват банката като оператор на CC-та?

И тук ламбичката в главата ти ще трябва да светне и да те ослепи... изводите си ги прави сам!
 

Горе