More Niche прехвърляне на парите ?

EzRoLiT

New Member
Преди време бях започнал със More Niche но имах много работа по други проекти оставих програмата за около месец и нещо.През това време направих една продажба,но до края на месеца нямаше други и повече не погледнах сайта .Сега като съм свободен реших да почна пак и виждам че съм на - 40$ :shock: .При статс-а пише CB's - 40$ (нз какво е това ако някой може да разясни).Интересното е че като погледнах във графата за плащания и т.н вижте какво видях. http://i9.tinypic.com/85ngnxg.jpg
Като започвах бях чел че парите от предходните месеци се прехвърлят и за другите докато не направиш първите си 100$.Обаче никъде не пише че реално ги имам тия пари само в тая графа и то даже доло на тотал ги няма.Въпроса ми е реално имам ли 65$ и ако направя 100$ ще си получа ли чека ? Че не са много пари така е.Но докато направя сайта и го оптимизирам ще мине известно време и тия пари няма да ги откажа :)
 
Здрасти, те плащат на 1-во и 15-то число от месеца или казано друго ядче два пъти месечно. А това което пише и сам може да си го преведеш си мисля. Това че ти остават тези пари да направиш в комисиони за да ти пратят всичките, пращят над $100 направени комисиони.

И не е лошо в свободното си време да си работиш по сайта/сайтовете ти. Това е все пак допълнителен доход. Вземи нещата малко по-сериозно и няма да съжаляваш от резултатите. Успехи. :)
 
Да разбрах какво пише в това просто се чудих дали наистина ги имам понеже реално никъде не се водят освен там.Явно ги има и мисля скоро да си ги взема.Не съм работил по сайта понеже нямах много свободно време.Знам че ако се потрудя добре мога да си изкарам доста добри пари, но не исках да почвам нещо което щеше да се точи дълго време пък и не се знае дали ще се получи добре заради другите ми ангажименти.Сега обаче съм свободен и мисля да поработя здраво над него.
Мерси за пожеланието и Успех на теб (вече го имате, но никога не е излишен повече..както казва Мечо Пух "Колкото повече толкова повече" )
 

Горе