MTEL NEW TRICS

hasanson

Member
Доста им понамаляха абонатите и се почнаха новите номера.
Активирах си семейство и приятели и опс дойде смс на който пишеше
от 00'00 утре номер еди кой си ще е активен.Това беше сутринта.
Сега дръннах на опера-излезе жена, питам я активен ли е номера
-Е щом е дошъл смса значи е активен.Помолих я да провери-не искала да проверява.
След 30 мин дрънкам този път мъж се обажда,който ми вика щом имаш смс значи след 00;00 и засега нее е активен.Викам му -колежка ваша ми рече активен-а той как се рука/казва/колежката - а,аз да бе мнооо помним.Викам му провери ,а той нема щом имаш смс .Преди за 2 часа ги активираха тази услуга.Един мтел-2отговора.
 
Последно редактирано:
Преди рева против глобул, сега ревеш заради мтел? До колкото разбирам (въпреки, че ми беше доста трудно), си активирал услугата тази сутрин, а си получил смс, че услугата ще ти е активна в 00:00 днес. Да разбирам ли, че не знаеш кога точно се пада 00:00 в денонощието?
 
От: MTEL NEW TRICS

абе ти май не четеш
аз знам кога шъ се активира
говоря как се разминават операторите в думие си
не са в час изобщо

п.с абе тине четили че си върах глобуската карта
 
От: MTEL NEW TRICS

Уж по нашенски хортуваш, пък не всичко ти отбирам... ? що тъй?
 
Re: От: MTEL NEW TRICS

абе ти май не четеш
аз знам кога шъ се активира
говоря как се разминават операторите в думие си
не са в час изобщо

п.с абе тине четили че си върах глобуската карта

Така като те гледам обясненията тук, нищо чудно, че са ти дали два различни отговора, а като нищо и трети да получиш. Хвани започни да си подреждаш мислите, а и най-вече да се пробваш да ги обясняваш по разбираем начин.
Ако говориш по същия начин, както пишеш - Madre mia!
 
От: Re: MTEL NEW TRICS

Само у наше село ме разбират -ръиш ли.
 
От: MTEL NEW TRICS

Отговорът обикновено зависи от въпроса. Два пъти ти прочетох встъпителното слово, едвам се разбира.
Изчакай си полунощ бе човек, какво толкова? Чак пък двойни проверки, форумни теми, ала-бала. За всяко нещо ли си усложняваш безумно живота?
 
От: MTEL NEW TRICS

Ако бях на половина неграмотен колкото теб бих се самоубил...
Наистина ли си толкова умен?тц тц

Ето същият проблем го има и друг човек,но вече се набутал
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=mtel&Number=1951495782&page=0&view=collapsed&sb=5&part=

затова ви говорех един опер вика въведение са номерата,друг вика не са въведени
и ша им плащаме сметки
 
Последно редактирано:
А на тебе един опер ти е казал, че "безплатните ти минутки" ще са активни в 00:00 часа, а друг ти е казал, че 3 часа преди това са активни? So what? Звънял си два пъти за да попиташ за отговор, който ти е бил даден под формата на смс. Процеса е автоматизиран. Е?
Пиша в темата защото току що ми попадна ей този разговор

[video=youtube;ccA8-s4ypQY]http://www.youtube.com/watch?v=ccA8-s4ypQY&NR=1[/video]

Изобщо няма да остана изненадан, ако и ти си като чешита от клипчето.
И впрочем твоя и проблема на пича са доста по-различни, но явно ти е трудно да го асимилираш.
В крайна сметка - рева от глобул, сега от мтел. Вземи си една карта на виваком, пусни след 2 дни тема и за тях и да се приключва с цирка, а телефона може да го разбиеш в някоя стена, чисто демонстративно за мобилните оператори и останалите овце които ползват техните услуги.

П.П. Като направиш това, гледай да пуснеш тема и, че дървата не струват и за това не ти се получават добре четливи димните сигнали :D
 
От: MTEL NEW TRICS

Или не ме четете или сте много умни ,а не виждате лъжата.
Тук говориме за лъжите на оперите ,ето като мене и човека е подведен че му са активни номерата и си дрънка навсякъде.Ама няма какво да споря всеки си има проблем с някой опер ама си мълчи.Някой си споделя стях и опс всички срещу него-а въпроса ми беше за лъжата.И сега както въртят клипа за безплатните минути в Мтел ЗЕРО-викам си най сетне се усетиха клиентите им кат избегаха,а то ко било връткаш си и минутката 0.12- подвеждат те за безплатните минути.Аз да не съм секс телефон .Минавам на орининж Р:mrgreen::mrgreen::mrgreen:омания!Хем съм им близо хем ми отчита фрее
 

Горе