MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

sixking

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
45   0   0
Здравейте.

Заглавието си казва всичко. Трябва ми някой да събмитне няколко линкчета (може и повече да излязат). Да не кажете, че и аз правя тази услуга - да, но имам и други поръчки.
Как се процедира - Давам ви сайта, описания и заглавия с ключови думи, вашата задача е да ги събмитнете в списък, които аз ще ви дам. Има и доста сайтове за обяви. Сайтовете са над 100, като за цена давам по 00.11ст (единадесет стотинки) на линк. Плащам по epay.bg или еконт. Държа след като се оговорим с човека да продължим да контактуваме по скайп. За момента, само оферти на ЛС.

Ако нещо съм изпуснал, дапълнете ме :)
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Бъди внимателен с това, че това е не път, а направо магистрала, водеща към животинското царство на Гугъл.
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

За сега момичето се захвана. Ако нещо се промени, ще пиша.
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Поради некоректни "служители" пак си търся някой. Весели Празники между което :D
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Айде, празниците свършиха, време е за работа. Които има желание, да пише :)
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Не се страхувайте, не се плашете, линкове има за всеки :D
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

И аз ще се изкажа негативно за Slaveya. Попитах я дали ще ми покаже статии, които тя е писала, защото ми трябваше писател за няколко материала. Тя предложи да ми напише една статия безплатно, а ако ми хареса да я наема. Дадох и тема и тя каза, че "до утре сутринта ще е готова статията". На другия ден ми поиска имейл, на който да ми прати статията :) Така и не получих статията от нея.

Писах и за последно на 19.12.14
Здравей, не съм получил статията все още. Пратила ли си я?

Отговор не получих, като последно е влизала на 22.12.14.

За мен Slaveya е мишка. Добре, че не вярвам на безплатното и междувременно си намерих човек, който да ми напише статиите.
 
Последно редактирано:
От: От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

И аз ще се изкажа негативно за Slaveya. Попитах я дали ще ми покаже статии, които тя е писала, защото ми трябваше писател за няколко материала. Тя предложи да ми напише една статия безплатно, а ако ми хареса да я наема. Дадох и тема и тя каза, че "до утре сутринта ще е готова статията". На другия ден ми поиска имейл, на който да ми прати статията :) Така и не получих статията от нея.

Писах и за последно на 19.12.14
Здравей, не съм получил статията все още. Пратила ли си я?

Отговор не получих, като последно е влизала на 22.12.14.

За мен Slaveya е мишка. Добре, че не вярвам на безплатното и междувременно си намерих човек, който да ми напише статиите.

Същото се случи и при мен поне да ми беше казала, че не може не да ми губи времето.
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Включвам се с негативизма към момичето. И при мен не се е вясвала от преди коледа. Кой я знае, къде хвана пътя.
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Здравей, аз имам интерес към темата ти и ти пратих в skype пълномощно да получа повече информация.
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Нищо нямам, ако искаш драсни на ЛС твоя ;)
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

И аз бих се заел, но няма как да ти пиша ЛС. Това е първото ми мнение в този форум.
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

За момента се намери, ако пак се окаже несериозен, ще пиша :)
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Sixking, писал си ми ЛС, но няма как да ти отговоря и затова пиша тук. Прати ми скайп на ЛС и до час ще те добавя.
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Пуснал съм покана снощи да ме добавиш в скайп, но не си ме приел.
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Ми кажи как да стане - пуснах ти още един рикуест на скайпл
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Добре, значи не съм започнал работа с теб. За момента има човек, но от теб не съм получавал покана за нищо.
 

Горе