MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Пак си ми пуснал ЛС, но не съм аз човека, с който си се разбрал.
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Е не, то вече аман от всяки! Заслужават всичките тези 4-та по няколко отрицателни. Ако не се откажат на 10-та минута, ще побягнат, ни вест ни кост. За какво го правите това, вече 4-ти човек побягна ли, хлъзна се по леда по улиците и умря ли, кво става?
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Е не, то вече аман от всяки! Заслужават всичките тези 4-та по няколко отрицателни. Ако не се откажат на 10-та минута, ще побягнат, ни вест ни кост. За какво го правите това, вече 4-ти човек побягна ли, хлъзна се по леда по улиците и умря ли, кво става?
Да не е един и същ човек, но да ти пише 4 пъти :О . Иначе ако не ти стигне репутацията за даване ми пиши ще се включа и аз в раздаването на отрицателна репутация за такива нещасници .
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Направо с шамарите. Вчера влезли във форума - трудно е, не ми се занимава! И с такива хора, бизнес...
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Е не, то вече аман от всяки! Заслужават всичките тези 4-та по няколко отрицателни. Ако не се откажат на 10-та минута, ще побягнат, ни вест ни кост. За какво го правите това, вече 4-ти човек побягна ли, хлъзна се по леда по улиците и умря ли, кво става?

Предполагам не визираш мен. Всеки път като ти пиша ти казваш, че си си намерил някой.
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Е, то всички напирате, после всички са ...... Напиши си скайпа ей тука да те намеря, най-много и някой колега да ти даде работа :D
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Голяма дандания за един събмит. Има супер много хора които са много добри в тази работа. Просто прегледай и ще намериш без да разравяш мишките :lol:
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Направо с шамарите. Вчера влезли във форума - трудно е, не ми се занимава! И с такива хора, бизнес...

За какъв бизнес говориш, имайки предвид следващия ти пост:

Е, то всички напирате, после всички са ...... Напиши си скайпа ей тука да те намеря, най-много и някой колега да ти даде работа :D

Кои са тези всички и какво общо имам аз с тях? След като съм преценил, че няма да си пиша скайпа в обществен форум, значи няма да го направя. Пуснах ти две покани, като ти не отговори на нито една от тях - мога да докажа твърдението си със скрийншот. Не съм някой пикльо на 18 години, за да ми говориш по този начин. Ако бях на твое място, щях да се замисля защо толкова хора са ти отказали. Съжалявам, но и аз се отказвам без дори да знам подробностите. Такова отношение към човек, който не познаваш е недупостимо според мен.

Такъв тон може да държиш на децата ти у вас. Успех в намирането на събмитери.
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Теб пък изобщо не съм те коментирал, уважвам упорството ти, но пак ти казвам, нямам покана. Прикачи си снимковото доказателство да видим, къде е грешката.
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Мен ме интересува, всеки път ли се използват едни и същи сайтове за събмитване?

Тези 0.11 лв. са на сайт, в който е събмитнат линка, т.е. 11 лв. за 100те сайта, нали така?

Даваш ли и категориите, в които трябва да се събмитва?
Само заглавие, описание и ключови думи ли са нужни при събмит във всичките сайтове или има и условности?
Трябва ли регистрация в сайтовете? Ако трябва, един потребител ли се използва или за всеки линк (да се разбира различна поръчка) е нужен нов потребител и кой го осигурява?

След като отговориш на въпросите ми, ако са изгодни условията (за тази цена), ще ти пиша.
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

ВСИЧКО ДАВАМ АЗ! Вашата работа е, да ги поставите.

Ето още някой детайли, които са от на колегата въпросите:
1. На някой се ползват профили, на други не. Ако се ползват, правите си ги с мейла, който ви давам и винаги една парола.
2. Около 100 са, може и повече да са. Ако дадете ваши, повече пари за вас, но малко ме съмнява.
3. Категорията, ще ви стане ясна, още щом прочетете и разгледате сайта.
4. Само - заглавие, описание и ключови. Рядко се среща нещо друго.
 
От: MultiDarkSystem ТЪРСИ събмитер на линкове

Колегата, които наех си свърши бързо работата. За този, който не ме намираше (Macmuka), проблема беше в моя скайп.
 

Горе