Multidarksystem си търси писател/ка.

sixking

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
45   0   0
Малеййй, до къде стигнах и аз да търся хора да работят за мен :D . Не, че е лошо нали, ама не мислех, че ще ми се налага. Както и да е, майтапа настрана.


Така, моя малък сайт си търси писател. Какво обаче търся:
- Без значение пол.
- Креативност и смисъл.
- Няма значение от къде сте, на колко сте и прочие.
- Да можете да пишете на БЪЛГАРСКИ с всичките му правила.
- 100% уникалност.

Какво изисквам:
- Не е постоянна работа за месечен доход. Трябва ми някой, който като му кажа, трябват ми еди колко си статии, да ми ги напише в срок.
- Статиите трябва да са на технологична тематика: таблети, смартфони, аудио, видео, периферия и други от рода.
- Заглавията е желателно да са ваши, но пък ако толкова не можете да измислите нещо, ще помогна :)
- Дължината на думите да е около 350-400 думи.
- 100% уникалност.
- По принцип, мисля за около 10 статии на седмица, две. Зависи.


Стигаме до любимата ми част — избора на кандидат. Понеже и аз пиша статии (сега някой, ще прочете този ред и ще си каже "за кво ти е човек тогава?", ми не мога да смогвам на всичко и всички) и съм виждал оферти за това, ето както ще направя:
- На лично, на всеки, ще дам една конкретна тема, ЕДНА тема и ще видя как всеки ще я напише. Ще спечели този, който я напише по най-добрия за мен начин и предложи най-добрата оферта за пакет от 10 статии.

Нещо, ако съм забравил да напиша, питайте (усещам и колко спамерски коментари, ще има). За връзка — за момента само на ЛС, аз съм редовен тук :)
 
От: Multidarksystem си търси писател/ка.

Благодаря на #machinata (дано уцелих ника) за позитивния коментар. И аз съм се нагледал на два реда обяви ;)
 
От: Multidarksystem си търси писател/ка.

Проявявам интерес. Може да ми пишете на лично, ако желаете.
 
От: Multidarksystem си търси писател/ка.

Благодаря на #machinata (дано уцелих ника) за позитивния коментар. И аз съм се нагледал на два реда обяви ;)

Здравей,
Аз бих искал да се кандидатирам за твоят сайт.
<-- Може да намериш скайпа ми от там или прати ми на ЛС каквото трябва за да пробваме да работим заедно!

Поздрави
М!
 
От: Multidarksystem си търси писател/ка.

Отговорено е на всички, пуснали запитване. Чакам още оферти :)
 
От: Multidarksystem си търси писател/ка.

Значи, така няма да се разберем. Май никой не чете обявата, пък толкова подробно я написах. Казах да си пращате и цената за една статия и за 10. От толкова кандидати, никой не каза една конкретна цифра!
 
От: Multidarksystem си търси писател/ка.

Ако търсите качествено написани текстове, пишете ми на контактите от сайта - himera.eu
Оферта ще Ви изпратя при конкретни запитвания и инфо от Ваша страна.
Ако търсите текстове 100 думи=1 лев, не ми пишете.:)
 
От: От: Multidarksystem си търси писател/ка.

Ако търсите текстове 100 думи=1 лев, не ми пишете.:)

Това е нормална цена, ти на по-ниска цена ли работиш? Ако е така, и аз ще те наема.
 
От: Multidarksystem си търси писател/ка.

По-скоро на по-висока, Странник.. :p
 
От: Multidarksystem си търси писател/ка.

Да продължа офертата на колегата:
Търси се и жумла разбирач да вкара сайта в 21 век (ако е направен за хора де)
 
От: Multidarksystem си търси писател/ка.

Аз ли не казвам какво търся, вие ли не четете!
Дизайна на сайта ми е ясен, поръчал съм преправянето, спокойно.
 
От: Multidarksystem си търси писател/ка.

Братленце, кажи колко даваш на 100 думи и всеки ще си прецени дали си струва. Става на въпрос, че повечето хора, които работят на свободна практика, не обичат да оценяват работата си. Причината е, че ги е страх да не дадат прекалено висока цена, съответно прекалено ниска за тях. Ако кажеш давам еди колко си на еди какъв си принцип, всички ще могат да си преценят дали е добре за тях или не. Ако си навит да вкараш някаква оферта, може и да се измисли нещо. Успех.
 
От: Multidarksystem си търси писател/ка.

Може да си прав колега. Ориентировъчна цена - 30лв.
 
От: Multidarksystem си търси писател/ка.

не съм публикувала достатъчно постове, за да мога и аз да пиша лични съобщения, та може ли някаква електронна поща, на която да отговоря на съобщението, което получих...
 
От: Multidarksystem си търси писател/ка.

не съм публикувала достатъчно постове, за да мога и аз да пиша лични съобщения, та може ли някаква електронна поща, на която да отговоря на съобщението, което получих...
http://www.multidarksystem.com/2013-07-29-20-48-22
 
От: Multidarksystem си търси писател/ка.

Здравейте! Аз също съм заинтересована, моля една тема и за мен! :)
 

Горе