MVM Ads са лъжци!!!

От: MVM Ads са лъжци!!!

Сигурен съм, че може да подготвите една обща искова молба от поне 10 човека и да си получат заслуженото, най-малкото тази лъжлива фирма да не съществува, за да не залъгва нови издатели на реклама (рекламодателите сигурно също са отлив). Едва ли това им е единствената лъжлива схема, но това е само хипотетична гледна точка.

Изобщо не съм запознат как може да стане това... Но от всички аз имам най-голям зор май... Все пак си чаках едни 105 лв., които трябваше да ми ги преведат, и в баланс имах натрупани малко над 175 лв.
 
От: MVM Ads са лъжци!!!

Може някой да те е бомбил. Нямаш ли статистики, които да показват каква е кликаемостта?

Не, няма нищо... Можеш само да следиш от контролния панел импресиите и кликовете на рекламните полета. Дори и те не знаят от кои страници идват кликовете и импресиите, а да на говорим за дата, час и т.н.
 
От: MVM Ads са лъжци!!!

Е, как ще пък е нищо това. Това е всичко за теб и може да бъде съвсем достатъчно. Нали точно кликове спрямо импресии те интересува? Лъжата или твоята истина? Предполагам, че има данни по дни, седмици, месеци... Прави се засечка с проблемния период и се сравнява статистиката с външни аналитици, броячи и т.н. спрямо предоставената от фирмата информация. Въпросът е по съдебен път ли ще ти предоставят тяхната официална статистика или доброволно.
Не, няма нищо... Можеш само да следиш от контролния панел импресиите и кликовете на рекламните полета. Дори и те не знаят от кои страници идват кликовете и импресиите, а да на говорим за дата, час и т.н.
 
От: MVM Ads са лъжци!!!

1-2% CTR е много ниско. Подозрително се смята, до колкото знам, над 30-40%.

Да, но това го има в сайтове с доста по-специфична ниша, но за Фейсбук трафик - НЕВЪЗМОЖНО !!!
 
От: MVM Ads са лъжци!!!

Интересно ми е как преценяваш, че кликовете са реални? Гледаш хората докато кликват ли :lol: със сигурност някой може да ти пусне 1 бот и да ти джитка цял ден по рекламите, така че пий 1 студена вода и си провери нещата. От 500 импреси ако имаш 2 техни банера са 250 посещения, с 300 клика вече става мега-хипер-ултра съмнително...
 
От: MVM Ads са лъжци!!!

Интересно ми е как преценяваш, че кликовете са реални? Гледаш хората докато кликват ли :lol: със сигурност някой може да ти пусне 1 бот и да ти джитка цял ден по рекламите, така че пий 1 студена вода и си провери нещата. От 500 импреси ако имаш 2 техни банера са 250 посещения, с 300 клика вече става мега-хипер-ултра съмнително...

Не знам, ако е имало някакъв бот, поне MVM Ads не трябваше ли да ми кажат?
 
От: MVM Ads са лъжци!!!

Просят си глоба по чл. 4 на Закона за електронната търговия.

Иначе наличието или не на адрес, име на фирма и т.н. публикувани на сайта не е никаква гаранция, че са честни. Има много честни търговци, които не си пишат адреса и фирмата, има много нечестни, които си пишат всички данни на сайта (а това дали са истински е отделен въпрос; повечето измамници си правят сайтове, които изглеждат професионално направени).
 
От: MVM Ads са лъжци!!!

Просят си глоба по чл. 4 на Закона за електронната търговия.

Иначе наличието или не на адрес, име на фирма и т.н. публикувани на сайта не е никаква гаранция, че са честни. Има много честни търговци, които не си пишат адреса и фирмата, има много нечестни, които си пишат всички данни на сайта (а това дали са истински е отделен въпрос; повечето измамници си правят сайтове, които изглеждат професионално направени).

Не ме интересува дали имат публикуван адрес, телефон и т.н. Просто си искам парите! Яд ме е адски много........
 
От: MVM Ads са лъжци!!!

В договора, който имаш с тях е написано (ако са си свършили добре работата), че не са длъжни да ти плащат (имат право да решат да не плащат, ако решат така). Подобни клаузи има в договора с Google AdSense и изобщо всяка една фирма, която се занимава с предоставяне на платформа за PPC реклама.

Освен това ти не си сключил договора на хартия (нито си го подписал с електронен подпис) така че този договор е доста съмнително дали ще се признае в съда.

Най-лесно и изгодно е просто да забравиш за това и да си намериш друг начин да печелиш.
 
От: MVM Ads са лъжци!!!

Невъзможно е да маш 500 импресии - 300 клика реални.
500 показвания на страници, 300 клика на банери?
Не ги защитавам тези от мвм.
Преди врме и мен а ме лъгали подобни фирми /други/.
Но за да съм честен...
и на мен да ми покажеш 300 клика от 500 импресии веднага те гоня и няма да ти дам и стотинка...
:)
просто не вярвам че е възможно, дори и на банер за голям пенис на аванта с изпъкнали вени и напращяла главЪ!

Пробвал съм със социален трафик към сайт и кликането по банери е под 1%
 
От: MVM Ads са лъжци!!!

Що не пуснеш един скрийн шот на твоята статистика, до която ти имаш достъп, за да я обсъдим. И без това оплю фирмата, така или иначе няма да си видиш парите на пръв поглед, но пък може и всички тук да ти помогнем с преценката да се види дали ти си прав или не. Та ако според твоята статистика нещата изглеждат реални, да те опътим към някой добър адвокат или решение на проблема. Може и да си заслужава в крайна сметка, тъй като нали накрая ако те загубят, плащат съдебните разходи, отделно си ги глобяват, а и ти връщат парите, пък и може да претендираш за повече, че те въртят досега. Или, или..
 
От: MVM Ads са лъжци!!!

Що не пуснеш един скрийн шот на твоята статистика, до която ти имаш достъп, за да я обсъдим. И без това оплю фирмата, така или иначе няма да си видиш парите на пръв поглед, но пък може и всички тук да ти помогнем с преценката да се види дали ти си прав или не. Та ако според твоята статистика нещата изглеждат реални, да те опътим към някой добър адвокат или решение на проблема. Може и да си заслужава в крайна сметка, тъй като нали накрая ако те загубят, плащат съдебните разходи, отделно си ги глобяват, а и ти връщат парите, пък и може да претендираш за повече, че те въртят досега. Или, или..

Акаунта ми е блокиран и нямам достъп до него...
 
От: MVM Ads са лъжци!!!

Тая България и въобще целия свят няма да се оправи заради такива хора .... кой прав кой крив те си знаят ... Трябва трупове да има .... тука !

Сори за офтопика!
 
От: MVM Ads са лъжци!!!

Total Clicks Total impression CTR
Рекламна позиция 7 1348 6904 19.52%


Стига лая щото си смешен.
 
От: MVM Ads са лъжци!!!

Statistikata v panela na mvm ads pokazva tocnost samo za 24 chasa ako izberete za 7 dena ili mesec pokazva nevzmojni impersi i klikove qaz iamam da vzimam 250 lv i 40lv natrupani klikove ,pri zapitvane koga 6e gi plati ne mi otgovaria na email
 
От: MVM Ads са лъжци!!!

Спряха да плащат не отговарят на запитваня цели 7 пащаня вече чакам 469 лв ако не ги бях спрял рекламите сега щяха да са 800 лв

+43 лв

22.08.2014г. Плащане в процес 62 лв Банков път Детайли

25.06.2014г. Плащане в процес 58 лв Банков път Детайли

26.05.2014г. Плащане в процес 56 лв Банков път Детайли

24.04.2014г. Плащане в процес 70 лв Банков път Детайли

1.04.2014г. Плащане в процес 100 лв Банков път Детайли

24.01.2014г. Плащане в процес 80 лв Банков път Детайли
 

Горе