Mylot.

IndArt.Org

New Member
20 cents първия ми ден Плащат с PayPal и E-gold

MyLot E комюнити което плаща на потребителите в него за постовете им.. не плаща много но е добре 15-поста 20цента за мен... вчера...
Готино комюнити е Драснал съм няколко реда за него в блога
"http://indart.org/how-to-make-money/i-made-19cents-from-mylot-yesterday/"

Ще ви помоля ако се записвате да се записвате от линка ми а не да набирате лично адреса в броузера ви
1. по-удобно е ;)
2. Нищо не губите
3. Така направо ми влизате в френд листа и ще се знаем там
4. Що да не..
5. Да ставате ми реферали и ще зема някви центове, но това на вас не ви влиае така или иначе

И нидейти спами чи ЛотБрадъра ши ви изпющи
 
OK Super имай в предвид че това което си натрупал днес ще го видш утре... бтв около 200 човека сме от България :)
 
:) ще трябва да напишат ~13 милиона поста за да изкарат първият си милион :) голямо писане ще падне...........


GB я е сложил тази оферта за да се зарибяват нубитата. докато постват да прочетът нещо поезно за онлаин маркетинг .... и да се захванат сериозно с истински бизнес :)
 
na men li vikash ako e na men she q turq nP ma ytre kat sam v daskalo :)ae leka che legam


coolice каза:
:) ще трябва да напишат ~13 милиона поста за да изкарат първият си милион :) голямо писане ще падне...........


GB я е сложил тази оферта за да се зарибяват нубитата. докато постват да прочетът нещо поезно за онлаин маркетинг .... и да се захванат сериозно с истински бизнес :)
 
"http://indart.org/how-to-make-money/introducing-mylot-my-1st-day-research/"

Оказа се че това Било наистина полезен сайт не просто да се зарибяват хората да пишат... тва е линка към откритията ми за днес за програмта, аз съм мноо доволен :)

яко е такова влизам за да се разтоваря малко и всъщото време трупам центове, кво му е лошото.. нито трябва да се придържам към някъв топик нито нищо, ако не ми се пише за он-лайн маркетинг пиша си за музика и си плямпам с рани хора дето разбират, значи ако не ви кефи Mylot не се записвайте, щото пари от него много и на куп няма да видете то е ясно.. но ако ви се научава нещо или искате да си загубите времето и времето в и да не е баш изгубено що пък да не
Времето е пари :)

хахах
абе готино е сайтчето бе
 
От: Mylot.

но този сайт не е ли само за америка аз като ме пита за зип коза и аз го пиша то ми дава че е грешка
 

Горе