MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

e1f35cf1-6ac2-4f2b-8438-bb11189e951f.png


Създайте собствен бизнес в сферата на търговията. Ние подкрепяме родният бизнес, предоставяйки най-добрите условия за развитие!

Какво представлява MYTrade?
-MYTrade - това сте Вие!
-MYTrade е платформа за пазаруване онлайн.
-MYTrade е портал, специализиран в продажбите, при която Вие нашите потребители сте в основата на всичко.

Какви са възможностите за Нас потребителите?
-MYTrade позволява уютни условия, при които Вие потребителите разполагате с набор от възможности за изгодни сделки. Нашата цел е да осъществим една крайна, изгодна и за двете страни сделка.
За тези от Вас, които са амбицирани в електронната търговия, Ние предоставяме възможност за продажба, чрез крайна цена на продукта или чрез възможността за продажба, чрез наддаване.

http://mytrade.bg/
 
Последно редактирано:
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Що копи/пейст?
Толкоз ти е акъла или?
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

@uphero, Какво значение има това? Просто хората са го написали подробно, а аз го споделям с Вас :)
@GeorgiTodorov, Благодаря за съвета, но не виждам къде е проблема. Хората не искат пари, за да се рискува нещо. Просто използвам сайта за да публикувам артикулите си, както в базар и продавалник.

Поздрави
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Слагам бас, че нищо не си продала там и няма и да продадеш
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

activated on: 16/12/2014 14:18:51.186724 EET
Няма още и месец и вече спамите по форумите и то от името на уж потребител?
Тук не сме таквиз абдали, номера с женското име пък ни най малко минава.
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Прав си Пешо, ама дай по-сериозно малко. Вземи сега промени поста и опиши идеята на сайта (тук е позволено) и ни запознай как можем да спечелим (евентуално) от сайта ти.
Господин Критик, сайта е нов :) Не бързам :)
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Много кофти ФБ реклама от дамски профил се.прави на тази платформа. Някаква секси мацка предлага линкове за бикини и пита с кои бикини искате да ме видите? Умрях от смях :)
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Много кофти ФБ реклама от дамски профил се.прави на тази платформа. Някаква секси мацка предлага линкове за бикини и пита с кои бикини искате да ме видите? Умрях от смях :)
Мчи дай да видим и ние.
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Хаха. Пиша.от Tapatalk, ще ми трябва време да намеря профила, наистина ще си умреш от смях, мацката си заслужава, но е фалшив профил, най-вероятно седящ мъж зад него :)
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Да, Пешо се казва.
Хаха. Пиша.от Tapatalk, ще ми трябва време да намеря профила, наистина ще си умреш от смях, мацката си заслужава, но е фалшив профил, най-вероятно седящ мъж зад него :)
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

@GeorgiTodorov, Благодаря за съвета, но не виждам къде е проблема. Хората не искат пари, за да се рискува нещо. Просто използвам сайта за да публикувам артикулите си, както в базар и продавалник.

Поздрави

Звучи много изтъркано. Мисля че хората се дразнят от подобни фрази- "това сте вие", "уникален продукт" и т.н.
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

да наринеш 5 бона за софтуер и да го пуснеш непреведен - EPIC FAIL :lol:
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Сайта си е преведен
 
Последно редактирано:
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

ако не друго ви привлече интереса :)

MYTrade ООД, как го одобриха в търговския регистър
 
От: MYTrade - платформа за пазаруване онлайн

Това ли сте вие? Само критикувате и се присмивате на чуждият труд :)
 

Горе