Namecheap 0.98 .com, .net, .org

Прегря ми и на мен, чак успокоителни съобщения взеха да изскачат :D

Hold on there, cowboy!
We’ve slowed things down so you don’t get stampeded by folks trying to save a few bucks.

хахаххаххахха
 
Нещо този namecheap не ми излизат тези по 0.98...

Излизаха си, ама бяха ограничена бройка. Аз си добавих 2 още в първите минути, ама сайта се срина и не успях да ги платя. След 15 минути вече бяха изчерпани, а сайта така и не се оправи да си ги платя и станаха на 8.88 $
 
В 17 часа след малко пак ще пускат .com, .net, .org + WhoisGuard за 0.98$
За да имате шанс трябва в самото начало да ги хванете. Иначе тук обявяват кои ще са следващите промоции:
https://www.namecheap.com/domain-hosting-ssl-deals/cyber-monday.aspx горе има и часовник колко време остава до тях.

Така или иначе сайта се срива, не виждам как човек може да си плати...
 
8,88 двата или единия, за тия пари не си заслужава, те и суперите ги пуснаха тия дни на 4.75
 
8.88 единия, но в 17 часа пускат пак ограничен брой домейни за 0.98$ единия.
 
Не се и надявайте да купите за 0,98 .com домейн, тоя проблем с краша на сайта не е от тази година, и предишни години беше същото.
Но примерно може да си вземете хостинг за 1$ по-слаб и по-добър за 6$
 
мда, пак не успях да си купя... заявявам го, тръгвам да плащам, неуспешно ми пише, че е...
 
На мен вчера ми дръпнаха пари, а домейните се изчерпаха по време на плащането и после ме refund-наха.. Но пък на втория тур успях да си ги купя. Рефреш му е майката :D
 

Горе